בני הזוג האידיאליים שלכם הם בני הזוג המשקפים את הטוב שבכם
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

בני הזוג האידיאליים שלכם הם בני הזוג המשקפים את הטוב שבכם  

מאת   19/07/2008 |  נצפה 1746 פעמים
אנו בעצם מחפשים את עצמנובסופו של דבר, מרבית הזוגות דומים. ברבדים החיצוניים זוגות יכולים להיות שונים ואף הפוכים אחד מהשני. אבל ברמה הפנימית, זוגות נמצאים יחד דווקא כי הם דומים.כשאתם מחפשים בני זוג לחיים - אתם למעשה מחפשים את עצמכם, את הטוב שבכם, את הפנימיות שדומה לכם, בני זוג שיהיו שותפים אמיתיים לסולם הערכים, הראייה, השקפת העולם, המטרות והמניעים שלכם בחיים.אפשרו לעצמכם להיות הרבה יותר טוביםככל שתאפשרו לעצמכם להיות הכי טובים שאתם יכולים - כך אתם מתחברים עמוק וחזק יותר לפנימיות האמיתית שלכם. במצב כזה, יהיה לכם קל יותר גם לזהות את בני הזוג האידיאליים שלכם. לעומת זאת, ככל שאתם מנותקים מעצמכם - כך אתם מאבדים את "כושר הראייה" העצמי והזוגי שלכם ומחלישים את יכולתכם להימצא בזוגיות מתאימה.שימו לב, ככל שתאפשרו לעצמכם להיות טובים ומעולים יותר כבני אדם - כך תימשכו אליכם אנשים טובים כמותכם. וככל שתימשכו אליכם אנשים טובים כמותכם - כך יהיה לכם קל יותר לבחור את הפרטנר המתאים שלכם, מתוך קבוצה איכותית וחיובית זו.ככל שתהיו טובים - כך יהיה לכם קל להיות זוגיים ולמצוא את הזוגיות שלכםשפרו את עצמכם ודרשו מעצמכם לצמוח ולגדול כדי שתוכלו להיות הכי בשלים והכי זוגיים שרק תוכלו. זכרו, מי שלא צומח ומממש את הפוטנציאל שלו - נתקע מאחור ומאבד הזדמנויות יקרות מפז למצוא את אהבת חייו.לעומת זאת, אם תתנו לעצמכם להשתפר, לשכלל את היכולות שלכם, ללמוד מיומנויות שבהם אתם תקועים, לפתח ביטחון עצמי ואהבה עצמית - כך אתם מבשילים את עצמכם ומביאים את עצמכם למצב בלתי נמנע של הצלחה אישית וזוגית.וטיפ לסיום: מציאת הפרטנר הנכון והמתאים אינה קשורה בחיפוש אלא בעבודה עצמית, הצלחה אישית ומסוגלות זוגית.


יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה