מדוע קשה לכם לטפח ולהשקיע בקשר זוגי?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מדוע קשה לכם לטפח ולהשקיע בקשר זוגי? 

מאת   19/07/2008 |  נצפה 2166 פעמים
אנשים של אתגריםיש אנשים שמחפשים מערכת יחסים וזוגיות ויש אנשים שמחפשים אתגר זוגי וכיבושים. אנשים שמחפשים ריגוש וכיבושים בוחרים את בני הזוג שלהם לא לפי מידת התאמתם אליהם אלא לפי מידת הקושי שבהשגתם.ככל שבני הזוג שלהם הם קשים להשגה, מורכבים, מסובכים עם עצמם, לא מתאימים, בלתי זמינים או פשוט לא מעוניינים בקשר - כך מידת האטרקטיביות שלהם בעינם הולכת ועולה.כשהאתגר נכבש והושג - הקושי האמיתי מתחילהבעיה עם אנשים שמחפשים רק כיבושים וריגושים בקשר הוא השלב בו האתגר הושג. בשלב הזה, מתחילות הבעיות האמיתיות, כי כל מטרת הקשר הייתה האתגר וברגע שהאתגר הושג הוא כבר אינו אתגר בכלל.זו הסיבה מדוע אנשים רבים רודפים אחרי בני זוג מורכבים וקשים להשגה ומוכנים לעשות הכל כדי "לנצח" ולהשיג את יעדם, אולם מרגע שהיעד הושג הם מתחילים להתבלבל, להתכחש למטרתם, להתרחק באופן בלתי מוסבר מבני הזוג, להרוס את הקשר או פשוט לנתק אותו בפתאומיות ולעבור הלאה.בין מיומנות של כיבוש ליכולת קבלה, אהבה וטיפוחכיבוש הוא מיומנות. אנשי כיבושים וריגושים מיומנים מאוד בכיבוש - אבל ברוב המקרים הם חלשים מאוד בטיפוח ובהתמדה הנדרשת לאחר שלב הכיבוש. הם כובשים ומשיגים את בני הזוג שלהם אולם לאחר מכן, הם מוצאים את עצמם חסרי כישורים ומיומנות להחזיק את הקשר, לטפח אותו, לבנות אותו ולהוביל אותו הלאה.יכולת קבלה, אהבה וטיפוח הם גם מיומנויות נרכשות. לכן, גם מי שאינו יודע כיצד לטפח קשר - יכול ללמוד. זכרו, רק סקרנות ולימוד הכושר לטפח קשר יכולים להבטיח מציאת זוגיות מתפקדת ומתאימה. העדר כישורי טיפוח ינציחו את המצב של כיבושים קלים ומהירים - אבל של העדר קשרים, חסך באינטימיות, בדידות פנימית עמוקה וריקנות.וטיפ לסיום: כדי לעבור מאתגר זוגי לקשר זוגי יש לשנות גישה לחיים ולבוא ממקום של בנייה וסבלנות ולא ממקום של יצר והרס.
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה