מהי הדרך היחידה לשינוי זוגי?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מהי הדרך היחידה לשינוי זוגי? 

מאת   19/07/2008 |  נצפה 1712 פעמים
שינוי מדומהשינוי מדומה הוא הניסיון לשנות את בני הזוג שלכם מבלי לשנות את עצמכם. אנשים רבים משקיעים שנים בניסיון לכפות שינויים על בני הזוג שלהם בעוד הם עצמם לא מוכנים לעשות ולו צעד קטן לשינוי עצמם.שינוי מדומה אף פעם אינו עובד אלא רק מביא לתסכול, למריבות ולוויכוחים. שינוי מדומה הוא שינוי מזויף משום שהתנאי הבסיסי והראשוני ביותר לשינוי בני הזוג שלכם והמציאות שלכם היא שינוי עצמי שלכם עצמכם.שינוי אמיתישינוי אמיתי הוא ההבנה, הבחירה וההחלטה לשנות את עצמכם, בלי שום קשר לבני הזוג שלכם. שינוי אמיתי הוא שינוי מהיר, אפקטיבי, מרתק ועוצמתי שמביא אתכם לגדילה עצמית, לגילויים מסעירים על עצמכם, לכוח אדיר ולשחרור מהתסכולים האישיים שלכם.חשוב להבין, שרוב האנשים משליכים את הבעיות שלהם על בני הזוג שלהם. הם מנסים לגרום לבני הזוג שלהם להשתנות כדי "לפתור" באמצעותם את הבעיה האישית שלהם, ומכיוון שזה אף פעם לא עובד - הם נותרים מתוסכלים עוד יותר מעצמם ומהזוגיות שלהם. שינוי אמיתי מתחיל מההבנה שהבעיה תמיד מתחילה מעצמנו, ולא מאף אחד אחר, גם לא מבני הזוג שלנו.השפעת השינוי האמיתישינוי אמיתי מוביל לשתי השפעות דרמטיות: אחת, הוא גורם לנו להפוך לאנשים חדשים, אנשים שמגלים את עצמם, אנשים בבנייה, בצמיחה ובפריחה, אנשים שפותרים את הבעיות האישיות של עצמם, אנשים שמשוחררים מהעבדות שהם כפו על עצמם אל החירות להיות בריאים יותר, אמיצים יותר, מאוזנים יותר ויפים יותר.שתיים, שינוי אמיתי גורם באורח קסם גם לבני הזוג שלנו להשתנות איתנו. תחילה הם משתנים ברמה התת-הכרתית ולאחר מכן גם ההתנהגות שלהם משתנה, וכל זאת מבלי שנצטרך לפעול מולם ישירות, לכפות עליהם שינוי, להסביר להם, להתווכח איתם או לריב איתם.וטיפ לסיום: כשאתם משתנים באמת - בני הזוג שלכם משתנים ביחד אתכם. כשאתם לא משתנים - אתם נותרים תקועים עם אותן הבעיות.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה