דיאלוג זוגי
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

דיאלוג זוגי 

מאת   19/07/2008 |  נצפה 2630 פעמים
כשלים בתקשורתזוגות שסובלים מכשלים בתקשורת הזוגית שלהם הם למעשה זוגות שאינם יודעים להביע את עצמם ואינם יודעים או מודעים לכך שעליהם לנהל משא ומתן מסודר ובהיר עם בני הזוג שלהם כדי להשיג את הצרכים שלהם.חשוב להבין שצרכים זוגיים או רגשיים אינם מושגים מעצמם. צרכים מושגים על ידי ניהול תקשורת, דרך דיבור, באמצעות העלאת נושאים, בחינתם, ניהול משא ומתן עליהם והגעה לעמק השווה ולהסכמה.ללמוד לדברהדבר החשוב ביותר בניהול דיאלוג הוא ללמוד לדבר. דיבור הוא היכולת להגיד מה אתם רוצים, למה אתם בדיוק זקוקים ומהם הצרכים שלכם וזאת מבלי להתעצבן, מבלי לכעוס, מבלי לתת לפחדים שלכם לשלוט בכם או לחוסר האונים שלכם להוביל אתכם.הכושר לדבר ולדברר את הצרכים והרצונות שלכם נובע מההבנה שכדי שהצד השני יבין אתכם עליכם להסביר לו בדיוק מה אתם רוצים וצריכים ואם צריך אז גם לשכנע אותו שזה מספיק חשוב וקריטי עבורכם.ניהול משא ומתןכדי שבן הזוג שלכם יספק לכם את הצרכים והרצונות שלכם עליכם ללמוד יותר על אומנות המשא ומתן משום שניהול משא ומתן היא הדרך המרכזית להשיג דברים בדרכי נועם ובצורה של דיאלוג.שני הדברים החשובים ביותר באומנות המשא ומתן הם: האחד, כדי שיתחשבו בכם עליכם לגלות התחשבות גם בצרכים של הצד השני כי אומנות המשא ומתן מבוססת על נתינה הדדית, פשרה והתחשבות. השני, צעדים חד צדדיים או כפייתיות אינם חלק מניהול תקשורת זוגית או ניהול משא ומתן.וטיפ לסיום: במקום לצעוק או להילחם - נהלו דיאלוג. במקום לוותר על הצרכים שלכם ולשתוק - נהלו דיאלוג. במקום לצפות שהדברים יקרו מעצמם - נהלו דיאלוג דרך עקרונות המשא ומתן.
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה