מה מונע מנשים להצליח במערכות יחסים זוגיות?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מה מונע מנשים להצליח במערכות יחסים זוגיות? 

מאת   19/07/2008 |  נצפה 2098 פעמים
מרדנות היא סימן לפחד ממסגרתמרדנות היא סימן ברור ומובהק לפחד ממסגרת ולקושי לקבל סמכות, חוקים, מגבלות, כללים והגדרות. נשים מרדניות הן נשים שמתקשות מאוד להצליח ביחסים זוגיים עם גברים, משום שהן פוחדות מעצם המסגרת הזוגית.הן חיות בתחושה של חופש טוטאלי, של פראיות נפשית ושל עצמאות מוחלטת - ולכן הן אינן בשלות או מסוגלות לחיות בתוך זוגיות כלשהי או בתוך מסגרת חיים מאורגנת, תבניתית ושגרתית."אני לא עובדת בשבילך"נשים עצמאיות ומרדניות "לא עובדות בשביל אף אחד". הן תמיד למעלה - לעולם לא למטה. הן אינן מתנצלות, אינן מתחשבות, אינן מעודנות, אינן מתפשרות ואינן מכירות באמת בצרכים של האחר או בחייו והעדפותיו.אישה מרדנית בטוחה - בטעות - שכולם עובדים בשבילה, ושהיא לא עובדת בשביל אף אחד. היא בטוחה - בטעות - שכולם חייבים לה, אך היא לא חייבת דין וחשבון לאף אחד. אישה מרדנית בטוחה שהיא תמיד צודקת, שהיא מעל לחוק, שהיא הכי חכמה והכי פיקחית ושכולם נחותים ממנה ואמורים בסך הכל רק לספק את צרכיה ורצונותיה.חוסר בשלותנשים מרדניות הן נשים שאינן בשלות ליחסים, לזוגיות, לנישואין או למשפחה אוהבת ומצליחה כי הן אינן מבינות או מקבלות את מושג המסגרת, את מושג הפשרה והויתור, את מושג הנשיות ואת הצורך להיכנע ולוותר תחילה על העצמאות המוחלטת ועל החופש הטוטאלי כדי להיכנס למסגרת, להתחייב לה ולהישאר בה באושר.ברוב המקרים, חייהן של נשים מרדניות מתאפיינים במערכות יחסים כושלות, בריבוי עבודות, במאבקים בלתי פוסקים עם אחרים, בתפיסת צדק קיצוני, בחיים לא שגרתיים, בגישה גברית לחיים, באגו מוגזם, בחוסר מוכנות להודות בטעויות, בשקרנות כרונית ובניסיון נואש ופתטי להסתיר את הרכות שלהן ואת האמת שלהן מאחרים, ובעיקר מעצמן.וטיפ לסיום: נשים מרדניות חוששות להיכנס לקשרים זוגיים מוצלחים כי הן לא מוכנות לוותר על העצמאות הטוטאלית שלהן למען האהבה, המשפחה והנישואין.


יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה