מה ההבדל בין קשר של אהבה לקשר של עבודה?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מה ההבדל בין קשר של אהבה לקשר של עבודה?  

מאת   19/07/2008 |  נצפה 1843 פעמים
קשר של עבודה - קשר שדורש עבודה ומאמץ תמידיקשר של עבודה הוא קשר זוגי שבו בני הזוג אינם מתאימים אחד לשני בצורה מלאה אלא בצורה חלקית בלבד. זהו קשר שבו אחד משני מרכיבי היסוד בכל קשר זוגי - חברות או רומנטיקה - חסר.בקשר של עבודה בני הזוג צריכים לייצר את המרכיב החסר בכוחות עצמם כל הזמן, משום שהוא אינו נמצא שם בצורה טבעית. או שהם צריכים לייצר חברות או שהם צריכים לייצר רומנטיקה ולהט. בכל מקרה, זהו קשר שדורש מאמץ יומיומי, וללא מאמץ והשקעה יומיומית הקשר דועך, מתרוקן, מתנוון ונופל לתוך שגרה או תקיעות מובנית.קשר של אהבה - קשר שמתאים ושזורם באופן טבעיקשר של אהבה הוא קשר זוגי שבו בני הזוג מתאימים אחד לשני בצורה מלאה. זהו קשר שבאופן טבעי מכיל במקביל את שני מרכיבי הקשר הזוגי - גם חברות וגם רומנטיקה.בקשר של אהבה אין צורך להשקיע הרבה. זהו קשר "טבעי" שנובע מעצמו, הוא תוצאה של התאמה מאוד גבוהה של שני בני הזוג והוא קשר שבא בקלות וזורם בקלות כי שני בני הזוג מאוד דומים, מאוד מתאימים ומאוד מפרים אחד את השני.לבחור בקשה או קל?קשר של עבודה הוא קשר קשה ומאמץ ואילו קשר של אהבה הוא קשר קל, זורם וכייפי. בקשר של עבודה אין אף פעם תחושה של שלמות אלא של חלקיות ואילו בקשר של אהבה תחושת השלמות היא מיידית והיא מורגשת כבר מתחילת הקשר.כ-80% מהאוכלוסיה חיים בקשרים של עבודה ולא בקשרים של אהבה ולכן רוב חייהם הם מתאמצים כדי להגיע להנאה מהחיים הזוגיים שלהם. רק כ-20% מהאוכלוסיה חיים בקשר של אהבה, הם זורמים אחד עם השני ונהנים רב הזמן מזרימה נעימה ונהדרת של הקשר האינטימי שלהם.וטיפ לסיום: קשר של אהבה דומה לכישרון מולד לתחום מקצועי מסוים. בגלל שהכישרון קיים שם - ההצלחה וההנאה מהקריירה המקצועית באה בקלות ובטבעיות ממש כמו בקסם. לעומת זאת, קשר של עבודה דומה לאדם שעובד במקצוע שאינו באמת מתאים לו ולכן כל חייו הוא נמצא במאמץ, בפחד, בתחושה של נחיתות ושל חוסר סיפוק מלא.
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה