לא מתאהבים בכם? - יש סיבה!
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

לא מתאהבים בכם? - יש סיבה! 

מאת   19/07/2008 |  נצפה 1864 פעמים
האונה הימניתהאונה הימנית שלנו אחראית לכל הצד היצירתי, הדמיוני, הרגשי וההרמוני בחיינו. לעומת זאת, האונה השמאלית היא האונה הרציונלית שלנו, והיא אחראית דווקא לכל המחיצות, ההפרדות, השיפוטיות, האשמה, השנאות, החשדנויות, הפחדים והניכור שאנו חשים.בכל פעם שאתם מפעילים את האונה הימנית שלכם - אתם הופכים הרמוניים יותר, רגועים יותר, יצירתיים יותר וקורנים יותר מאהבה ומעוצמה, מקלילות ומביטחון עצמי. לעומת זאת, בכל פעם שאתם מפעילים את האונה השמאלית שלכם - אתם נהפכים ללחוצים יותר, טכניים יותר, מפוחדים יותר, קנאיים יותר, חלשים יותר ושליליים יותר.מדוע אנשים לא מתאהבים בכם?אם אתם מחפשים אהבה במשך שנים ולא מוצאים, אם אתם תמיד מתאהבים באחרים אבל אף אחד לא מתאהב בכם, אם אתם תמיד נותנים לאחרים את כל מה שיש לכם ואף אחד לא מחזיר לכם דבר בתמורה - סימן שאתם מפעילים את האונה השמאלית שלכם במקום להפעיל את האונה הימנית.זכרו, זה לא משנה כמה אתם מתאמצים עבור בני הזוג שלכם, זה לא משנה כמה אתם מנסים להיות נחמדים אליהם, כמה אתם תומכים בהם וכמה אתם משקיעים בבני הזוג שלכם. הדבר היחיד החשוב הוא מאיזה מקום אתם פועלים - אם אתם פועלים מהאונה השמאלית כל מאמציכם יהיו לשווא, משום שאתם פועלים ממקום של היגיון, פחד ולחץ.מהי הדרך לגרום לאחרים להתאהב בנו?הדרך לגרום לאנשים אחרים להתאהב בנו - היא לאפשר לעצמנו להיות במקום של אהבה, ביטחון, חופש, קלילות ועוצמה. אם אנו לומדים להפעיל את האונה הימנית שלנו - אנו קורנים אהבה ואמון, ולכן בקלות גורמים לאחרים להתאהב בנו.לעומת זאת, אם אנחנו נצמדים להרגל שלנו לפעול באמצעות האונה השמאלית שלנו - אנו תמיד נישאר מפוחדים, כבולים, כלואים, מופנמים ומוסתרים מעצמנו ומאחרים. במצב כזה, היכולת שלנו לאהוב או להיות נאהבים הוא צרה ומוגבלת ביותר.וטיפ לסיום: התחברו לחלק האוהב שלכם. רק אם תקרינו אהבה אמיתית תקבלו אהבה חזרה.יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה