אילו אנשים מחפשים כוח והצלחה ואילו מחפשים חום ואהבה?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

אילו אנשים מחפשים כוח והצלחה ואילו מחפשים חום ואהבה? 

מאת   19/07/2008 |  נצפה 1943 פעמים
אנשים שכלתניים ורציונאלייםאנשים שכלתנים ורציונאליים מחפשים כוח והצלחה ומעניקים לכוח ולהצלחה עדיפות גבוהה בחייהם. אנשים כאלו יהיו מוכנים לעבוד בעבודה שהם אינם אוהבים אם היא רק מביאה להם מספיק רווחים.הם גם יהיו מוכנים לחיות ולהתחתן עם בני זוג משיקולים תועלתניים וכלכליים ולא משיקולים של רגשות ושל אהבה, כי יותר חשובים להם כוח והצלחה מאשר חום ואהבה.אנשים אינטואיטיביים וחושנייםאנשים אינטואיטיביים וחושניים מחפשים חום ואהבה ומעניקים לחום ולאהבה עדיפות גבוהה בחייהם. אנשים כאלו יהיו מוכנים לוותר על כסף ועל משכורת גדולה לטובת שיקולים רוחניים ואידיאליסטיים של סיפוק מהעבודה, הגשמה עצמית והנאה.הם גם יוותרו על שידוך מוצלח או הזדמנות להתחבר למשפחה עם ממון ויעדיפו בני זוג פשוטים שמעניקים להם חום ואהבה על פני בני זוג מסובכים שיכולים להציע להם רק כסף, סטאטוס, הצלחה ומעמד.חומר מול רוחבסופו של דבר, כל אדם מייחס עדיפות גדולה יותר בחייו או לכוח והצלחה או לחום ולאהבה. אנשים שמעניקים לכוח ולהצלחה עדיפות - יבחרו בחיים של נוחיות, הצלחה, כלכלה, כסף וסטאטוס ברוב המקרים על חשבון אהבה, חום ושיקולים רגשיים.לעומת זאת, אנשים שמעניקים לחום ולאהבה עדיפות - יבחרו בחיים של אמת, חוויה, רומנטיקה, סיפוק ואוטנטיות ברוב המקרים על חשבון שיקולים כספיים, תועלתניים ושיקולים של נוחיות.וטיפ לסיום: מי שמודע לסדר העדיפויות האמיתי שלו בחיים - יחיה חיים פשוטים, מובהקים וקלים יותר מאשר מי שמתחמק מהצורך להכריע בין הצלחה לאהבה ומנסה בכל הכוח לתפוס את שניהם. מבחינה זו, עדיף ציפור אחת ביד משתיים על העץ.
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה