אהבה שלמה תלויה במילוי של צרכים חיוניים - בלעדיהם היא מתפוגגת
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

אהבה שלמה תלויה במילוי של צרכים חיוניים - בלעדיהם היא מתפוגגת  

מאת   19/07/2008 |  נצפה 1813 פעמים
אהבה אינה עומדת בפני עצמהאהבה תלויה בצרכים והיא אינה עומדת בפני עצמה. אם אתם אוהבים אדם שאינו מספק לכם את הצרכים שלכם, מחסיר מכם את מה שאתם זקוקים ואינו מעניק לכם דבר - בסופו של דבר האהבה שלכם אליו תגווע.גם האהבה הגדולה ביותר תתפוגג אם היא אינה מבוססת על סיפוק של צרכים, כמו חום, יחס, מין, אינטימיות, התחשבות, כבוד, ביטחון רגשי וכלכלי, נאמנות, מעשיות, משפחתיות, הבנה ותמיכה.אהבה תלויה במילוי צרכיםצרכים מהווים את הבסיס לאהבה, ולכן מניעה של צרכים חיוניים מביאה למצב מהיר של ריחוק, ניכור, אכזבה, תסכול, פחד, חוסר אמון ואף שנאה ומאבק אל מול בני הזוג שלכם.אם אתם יכולים לחיות לבד מבלי בן הזוג שלכם, כי הוא אינו מספק לכם אף אחד מהצרכים שלכם - סביר להניח שבסופו של דבר אתם תמצאו את עצמכם בלעדיו ולא תמשיכו לחיות איתו.מתן מענה לצרכים מזין את האהבהאהבה מתעצמת כתוצאה מסיפוק של צרכים והיא גוועת כתוצאה מאי סיפוק צרכים. ברגע שבני הזוג שלכם יענו על הצרכים שלכם ויספקו אותם - האהבה שלכם אליהם תגדל, תתעצם ותתגבר.לעומת זאת, אם בני הזוג שלכם אינם עונים על הצרכים שלכם האהבה שלכם אליהם הולכת ודועכת עד שבנקודה מסוימת ובלתי הפיכה היא פשוט מתה, מתייבשת ונעלמת לעד.וטיפ לסיום: אם אין קמח - אין תורה. אם אין צרכים - אין אהבה.יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה