כיצד תגרמי לגבר שלך להתייחס אלייך כאל מלכה אמיתית?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

כיצד תגרמי לגבר שלך להתייחס אלייך כאל מלכה אמיתית?  

מאת   19/07/2008 |  נצפה 8894 פעמים
משרתת נצחיתמשרתת נצחית היא אישה שמתנהגת כמו משרתת, אך מופתעת כל פעם מחדש שגברים מתייחסים אליה כאל משרתת ולא כאל מלכה. אם אינך משנה את הגישה שלך ואת צורת ההתנהגות שלך - אין סיכוי ואו סיבה שגברים ישנו את ההתנהלות שלהם כלפייך.משרתת נצחית היא אישה שלא מפסיקה להתאמץ. היא כועסת, מתעצבנת, מאבדת במהירות את שלוותה, אינה יציבה נפשית, מתקוממת, בועטת, מצפה ומתאכזבת.להפוך למלכהלהיות מלכה הוא תפקיד מחייב. אם ברצונך להיות מלכה עלייך להתנהג כמו מלכה. היי שלווה, נשית, רגועה ואצילית. הימנעי מוולגריות. אל תתווכחי. הפסיקי לעשות את כל העבודה בעצמך ותני לגברים שלך לעשות בשבילך. למדי לקבל ולא רק לתת. תני לאחרים מקום לשרת אותך.היחס הנכון נובע מההתנהגות הנכונהגברים יתייחסו לאישה כמלכה רק אם היא תתנהג באמת כמלכה. אישה מלכה היא אישה שמתנהגת באופן שיטתי כמלכה ולא רק לפעמים. היא נמנעת מעימותים עם גברים, היא נותרת תמיד מעט מסתורית, לעולם אינה מושגת במלואה, תמיד חיובית ואצילית.מלכה היא אישה שאינה חושפת את כל הקלפים שלה ואינה תרה אחרי גברים או מנסה לצוד לעצמה גברים. מלכה היא אישה שמניחה לגברים להיות גברים לידה משום שהיא מתנהלת כאישה ולא כגבר.וטיפ לסיום: אישה שהיא מלכה מאפשרת לגברים להיות גברים לידה. לעומת זאת, אישה שהיא משרתת אינה יודעת לאפשר לגברים להיות גברים כי היא מנסה באופן לא מודע לשלוט בהם, לסרס אותם, לעצב אותם, לחתור כנגד הגבריות שלהם, להחליף אותם ולעשות את העבודה הגברית במקומם.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה