כדי להצליח ביחסים עלייך להתנהל נכון מול הגבר שלך
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

כדי להצליח ביחסים עלייך להתנהל נכון מול הגבר שלך  

מאת   19/07/2008 |  נצפה 2905 פעמים
התנהלות שגויההתנהלות שגויה של אישה היא לשדר שאת חזקה מאוד, שאת יכולה לעשות הכל, שאת מסוגלת גם לפרנס וגם להיות אשת בית, שאת מוכנה להתאמץ יותר ממה שהגבר שלך מוכן להתאמץ בשבילך.התנהלות שגויה של אישה היא להקפיד לא להיות תלויה בו, לבנות את החיים שלך באופן עצמאי ממנו, לשפוט אותו ולבקר אותו ללא הרף, לתת לו הרגשה שהוא קטן, להיות לחוצה ועמוסה עד שלא נותר זמן להשקיע בזוגיות.התנהלות נכונההתנהלות נכונה של אישה היא לשדר שאת אישה ולא גבר, שאת אינך יכולה ואינך רוצה לעשות את הכל לבדך, שאם הגבר רוצה בך הוא זה שצריך גם לתמוך בך וגם לכלכל אותך, שתמיד הוא יצטרך להתאמץ ולעשות כדי להשיג אותך, שאת יודעת לקבל ולהישען על הגבר שלך ולא רק לשרוד ולהוכיח שאת עצמאית.התנהלות נכונה של אישה היא להודות בכך שאת תלויה בו כפי שהוא תלוי בך, לבנות את החיים שלך בשיתוף עם הגבר ולא באופן עצמאי ונפרד ממנו, לתמוך ולפרגן לו ולתת לו כבוד, לתת לו את ההרגשה שהוא גדול, מקסים ונהדר, להיות רגועה ונינוחה כגישה לחיים ולא רק לרגעים חטופים ולהוריד מהגב שלך את כל העומסים המיותרים ואת כל הפחדים כדי שתוכלי להתרכז ולהשקיע באמת בקשר הזוגי.לבחור להצליחגברים טובים ואמיתיים נמצאים בשפע - הכל הוא העניין של בחירה. אם את בוחרת להתנהל בצורה שגויה מול גבר, מול כל גבר, את תהפכי אותו מהר מאוד לגבר קמצן, עצלן, תלותי, מתנשא, מזלזל וילדותי.לעומת זאת, אם תבחרי להתנהל בצורה נכונה, מרבית הגברים שתפגשי יתנהגו איתך בצורה מכבדת, גברית ורצינית. כי הכל תלוי בך ובהתנהלות שלך מול גברים.וטיפ לסיום: אם תתנהלי אל גברים כמו אישה - גברים ינהגו בך כגברים רציניים, רומנטיים, מכבדים ואמיתיים. אם תתנהלי אל גברים כמו גבר - גברים ינהגו בך בילדותיות, בנשיות ובאגרסיביות והם ישחקו בך וינצלו אותך.יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה