מי היא אישה סוררת וכיצד היא יכולה להפוך לגברת?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מי היא אישה סוררת וכיצד היא יכולה להפוך לגברת? 

מאת   19/07/2008 |  נצפה 11213 פעמים
סוררתסוררת היא אישה נוקשה וחמת-מזג. היא מתנהלת בצורה פראית, לא מבויתת, בלתי צפויה, אגרסיבית, גסה ומאיימת כאשר מצבי הרוח שלה נעים במהירות מקצה לקצה והיא אינה מוכנה להתאים את עצמה לסביבה בה היא חיה.סוררת היא אישה שחיה בעולם ללא גבולות וללא ריסון עצמי או הרגלי חיים מסודרים, ולכן פעמים רבות היא זקוקה ואף נואשת לסוג של ריסון חיצוני, דרך אדם, בעל, בן זוג או דמות סמכותית שתדע לבלום אותה, לשלוט בה ו"לארגן" את ההתנהלות שלה בצורה הגיונית וטובה.גברתגברת היא אישה מרוככת ומבויתת. לגברת יש מזג נוח ונעים, היא מתנהלת בצורה נורמטיבית, צפויה, נינוחה, רגישה ועדינה, כאשר מצב רוחה הוא יציב, עקבי וקבוע והיא מתאימה את עצמה לסביבה ולאנשים עימם היא חולקת את חייה.גברת היא אישה שחיה בעולם עם גבולות ברורים ועם מערכת של ריסון עצמי והרגלי חיים טובים המופנמים היטב בסדר היום שלה. היא מתפקדת היטב מול אנשים ובעיקר בתוך מערכות יחסים זוגיות. הוא יודעת את מקומה ואינה מנסה לחרוג ממנו. התנהלותה היא התנהלות נכונה, עקבית, אפקטיבית ומאורגנת, והיא אינה זקוקה לריסון או חינוך חיצוני משום שהיא מחונכת ומבויתת באופייה.כיצד הופכים מסוררת לגברת?אישה שנולדה סוררת יכולה להפוך לגברת, אם רק תהיה מוכנה להשקיע מעט מזמנה בלימוד ובהפנמה שיטתית של צורות התנהגות שהיא אינה מכירה. על ידי תהליך הדרגתי של הטבעה (imprinting) ניתן לעצב מחדש את רוחה ואופייה כדי שתוכל להתנהל בצורה בטוחה, יציבה ונכונה יותר.במרבית המקרים, סוררת היא אישה בעלת ביטחון עצמי ירוד ודימוי עצמי נמוך ביותר. העלאת הביטחון העצמי והדימוי העצמי שלה תתרום באופן דרמטי לשיפור ההתנהלות היומיומית שלה, לבניית מזג נפשי יציב ונינוח יותר ולהגברת יכולת ההתאמה שלה לסביבה.וטיפ לסיום: סוררת היא אישה חסרת שליטה בעוד שגברת היא אישה ששולטת על עצמה. למרבה האירוניה, דווקא הסוררת היא אישה נוקשה, כלואה ומקובעת ואילו הגברת היא אישה יצירתית וגמישה.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה