מהו טשטוש נשי, כיצד הוא נוצר ומה הוא משרת?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מהו טשטוש נשי, כיצד הוא נוצר ומה הוא משרת? 

מאת   19/07/2008 |  נצפה 1900 פעמים
טשטוש הדמות הנשית

טשטוש נשי הוא תופעה נפוצה ביותר אצל נשים. נשים מטשטשות את נשיותן בשתי דרכים מרכזיות: או שהן מרזות את גופן ומעצבות אותו בצורה נערית וגברית ללא הסממנים הנשיים העגלגלים או שהן מנפחות ומשמינות את גופן עד שהוא מאבד כל צורה וייחוד נשי.

בשני המקרים, גם בהרזיה קיצונית וגם בהשמנה קיצונית, טשטוש הגוף הנשי נועד כדי להסוות את היותה של האישה אישה תחילה בעיני עצמה, ובהמשך גם בעיני הסביבה.

חוסר קבלת הנשיות ופחד ממנה

נשים שפוחדות מנשיות ואינן מקבלות אותה מתמודדות עם הפחד שלהן באחת משתי צורות הפוכות - הן בורחות אל המראה הנערי הגברי "החזק" וחסר הקימורים או שהן מפתחות מראה א-מיני, מבוגר, מלא וחסר נשיות לחלוטין.

הסיבה לחוסר קבלת הנשיות או לפחד מנשיות אצל נשים קשורה תמיד ביחסים לא בריאים בין האישה לבין אימא שלה, לחוסר אהבה עצמית, לתפיסת הנשיות באור שלילי ולפחד מאהבת גבר או משליטה גברית.

קבלת הנשיות מחדש

קבלה מחדש של הנשיות של אישה מעלימה עם הזמן את הצורך שלה בטשטוש הנשיות של עצמה. מעתה היא יכולה לקבל את עצמה ולחשוף את הנשיות שלה כלפי חוץ ללא חשש.

נשים שמקבלות את הנשיות שלה מפגינות אותה החוצה כדבר טבעי ומובן מאליו, ללא חשש או פחד. הן אינן זקוקות עוד לטשטש את הופעתן הנשית על ידי פיתוח רזון גברי או פיתוח מלאות א-מינית וחסרת נשיות לחלוטין.

וטיפ לסיום: קבלת הנשיות היא תהליך נפשי ופנימי. אחד התוצרים של תהליך קבלה נשי הוא גם קבלת הגוף הנשי, העגלגל, המקומר והרך.
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה