מהו ההבדל בין משיכה גברית ומשיכה נשית?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מהו ההבדל בין משיכה גברית ומשיכה נשית? 

מאת   19/07/2008 |  נצפה 3746 פעמים
גברים נמשכים מבחוץ פנימה

המשיכה של גברים אל נשים היא משיכה מיידית משום שגברים מתבוננים תחילה על החוץ של האישה ולא על פנימיותה. תהליך המשיכה של גברים מתחיל מהחוץ, מהנגלה, מההופעה החיצונית של האישה, ורק בהמשך הוא מחלחל אל הפנים שלה, אל מהותה ואל האופי שלה. זו הסיבה שגברים מחפשים קודם כל אישה "יפה" ומושכת כי גברים ממוקדים בחיצוניות של נשים יותר מאשר בפנימיות שלהן.

לעומת זאת, גברים שבהתחלה נמשכים דווקא לפנימיות של האישה, לאינטלקט שלה ולכוח שלה במקום לחיצוניות שלה ולנשיות שלה הם גברים שנמשכים לנשים בצורה נשית - דרך הפנים ולא דרך החוץ. גברים כאלה אינם מסוגלים לתת לאישה את ההרגשה הנשית הבסיסית שהיא היצור היפה והמדהים ביותר שהם פגשו אי-פעם. הם מכירים בתכונות שלה, אך לא בנשיות שלה.

נשים נמשכות מבפנים החוצה

המשיכה של נשים לגברים היא משיכה הדרגתית ואיטית משום שנשים מתבוננות תחילה על הפנים של הגבר ולא על חיצוניותו. תהליך המשיכה של נשים מתחילה מהפנים, מהנסתר, מהאופי, הכריזמה והתכונות של הגבר, ורק בהמשך הוא מחלחל החוצה אל ההופעה שלו, אל איך שהוא נראה ומופיע. זו הסיבה מדוע נשים מסוגלות להתאהב בגברים מכוערים מאוד, כי הן אינן ממוקדות בחיצוניות אלא בפנימיות שלהם.

לעומת זאת, נשים שבהתחלה נמשכות דווקא אל החיצוניות של הגבר, אל ההופעה החיצונית שלו ואל המראה שלו במקום לפנימיות שלו, למהות שלו ולאופי שלו הן נשים שנמשכות לגברים בצורה גברית - דרך החוץ ולא דרך הפנים. נשים כאלו אינן מסוגלות לתת לגבר את ההרגשה הגברית הבסיסית שהוא היצור המוכשר, החכם, הדעתן, המתוחכם והגברי ביותר שהן פגשו אי-פעם. הן מכירות בחיצוניות שלו, אך לא בגבריות שלו.

אהבה ממבט ראשון וממבט שני

אהבה ממבט ראשון אופיינית לגברים ולא לנשים. גברים מתאהבים ממבט ראשון, כי גברים מתאהבים דרך מבט, דרך החוץ, באמצעות ההופעה החיצונית של האישה, ודי להם בכך כדי להתאהב באישה תוך מספר שניות.

נשים אינן מתאהבות בגברים ממבט ראשון אלא דרך הרגשה, דרך תחושה, דרך "משהו" נסתר ופנימי המצוי בגבר. נשים מתאהבות בגברים דרך הפנים, דרך הרגשה, באמצעות המהות של הגבר, השקפותיו, גישתו לחיים ודעותיו.

וטיפ לסיום: גבר יודע מיידית אם הוא מעוניין באישה. לאישה לוקח זמן כדי לדעת אם היא רוצה בגבר ואם הוא "מדבר אליה".
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה