כיצד תשפרו את המיניות שלכם?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

כיצד תשפרו את המיניות שלכם? 

מאת   19/07/2008 |  נצפה 2021 פעמים
מהי מיניות אינטימית?

מיניות אינטימית אינה מיניות כמותית או טכנית, אלא רגשית. היא מתאפשרת רק במצבים של ביטחון, אמון, ספונטאניות ואהבה. מיניות אינטימית היא מיניות חסרת פחד, פתוחה, איטית יחסית, רכה, רוחנית ואוהבת.

כשאנו רוצים לספק את עצמנו מבחינה מינית גרידא אנו מקיימים מין טכני, כוחני, מהיר, ציני וקר. לעומת זאת, כשאנו באמת רוצים לגרום הנאה אדירה לבני הזוג שלנו ולעשות להם את הטוב ביותר האפשרי - אנו נפתחים למיניות אינטימית.

איך משפרים את המיניות?

הדרך היחידה לשפר את המיניות שלנו היא לשנות תחילה את גישתנו למין. אנשים רבים אינם מודעים לכך שהם בעצם מגנים את נטיותיהם ויכולותיהם המיניות, מדכאים את המיניות האמיתית שלהם, מורידים את השאפתנות המינית שלהם, אינם ממצים פסיק מהעוצמות המיניות שלהם.

רק מי שמחליט לפתוח את הראש שלו לגבי המיניות של עצמו, רק מי שבאמת רוצה - מתוך סקרנות בריאה - ללמוד מהי מיניות עמוקה, רק מי שמחליט לשנות מן היסוד את כל עמדותיו המיניות, רק מי שמוכן לערער על כל האמונות המיניות הישנות שלו ולבדוק אותם מחדש אחת לאחת - פותח את עצמו למיניות האינטימית שלו.

הכל בראש שלכם - אז לכו אל מעבר לגבולות הדימיון

אל תסתפקו בביצועים המיניים הנוכחיים שלכם. אל תישארו בהרגלים המיניים המוכרים לכם. אל תניחו שום הנחות מוקדמות לגבי המין שלכם. לעולם אל תישארו באותו מקום מיני - תתקדמו ותצמחו. זכרו, מין - כמו כל דבר אחר בחיים - מתחיל ונגמר רק בראש שלכם. אם תשנו את "הראש" שלכם ותפתחו אותו - גם המיניות שלכם תיפתח לדרגות עומק שלא הכרתם.

לכו אל מעבר לגבולות הדימיון המיני שלכם. תנו לעצמכם את החופש להגיע לשיאים מיניים חדשים ושונים. היו יצירתיים במין. אל תשימו לעצמכם מגבלות נוקשות במין. בואו למין עם סקרנות בריאה ובלי עמדות מוקדמות. היו נינוחים ורפויים במין. קיימו יחסי מין מתוך אכפתיות ותשומת לב. אל תניחו למחשבות רעות, לתחושות שליליות או לכל הסחות דעת להתגנב לתוך מעשה האהבה שלכם. שמרו על עצמכם נקיים, ממוקדים, טהורים וחיוביים בראש במהלך האקט המיני. תנו לעצמכם ללכת אחרי הרגשות שלכם - וכל המגבלות, הכאבים, הנוקשות, הפחדים, הספקנות וחוסר האמון המיני שלכם ייעלמו כלא היו.

וטיפ לסיום: אל תהיו קמצנים במיטה. תנו מעצמכם במיטה - וההנאה המינית שלכם ושל בני זוגכם תהיה אדירה.
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה