רומן עם גבר נשוי
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

רומן עם גבר נשוי  

מאת   19/07/2008 |  נצפה 5289 פעמים
נשים שלא נאמנות לעצמן הולכות עם גברים נשואים

נשים שהולכות עם גבר נשוי הן נשים שלא נאמנות לעצמי האמיתי שלהם. ברוב המקרים מדובר בנשים מרירות, דחויות, מתוסכלות, חלשות ותלותיות שמחפשות בצורה נואשת גבר במצבן - גבר תקוע, חלש ומריר מבפנים שאינו מרוצה מנישואיו ואינו נאמן לדרכו ולעצמו.

הן בוחרות בקשר עם גבר נשוי, משום שאיתו הן יכולות להמשיך ולבגוד בעצמן, בחיים שלהן ובחלומות שלהן. קשר עם גבר נשוי הוא הכלי באמצעותו הן יכולות להמשיך ולדחות את עצמן, להשפיל את עצמן ולברוח מבניית החיים שלהן.

הבגידה שלו היא הבגידה שלה

רומן עם גבר נשוי הוא תמיד מפגש של שני אנשים שלא נאמנים לעצמם ובוגדים בעצמם. במקרים רבים מדובר בשני אנשים הנשואים בייאוש, שהבגידה היא מפלט עבורם מלפתור את בעיות הנישואים שלהם. ביתר המקרים, מדובר ברווקות או גרושות היוצאות עם גברים נשואים ממקום של שעמום, חרדה, תלות ובעיקר - תסכול עמוק וקשה בחייהן האישיים.

זכרו, רוב הנשים המנהלות רומן עם גבר נשוי הן נשים שרגילות לפגוע בעצמן ולהשאיר את עצמן במצבי פגיעות, חולשה והקרבה כרונית כל חייהן.

רק נאמנות עצמית מובילה ליחסים אמינים ונאמנים

נאמנות עצמית, מימוש עצמי, עצמאות אישית ותעוזה הם "התרופה המונעת" לבגידה. יחסים זוגיים אמינים ונאמנים לאורך שנים הם תמיד תוצאה של נאמנות אישית חסרת פשרות של כל אחד מבני הזוג לעצמו. זכרו, כאשר אנשים מפסיקים להיות נאמנים לעצמם - הם גם מתחילים לבגוד בבני זוגם. הם מתחילים לחפש מפלט רגעי לייאוש האוחז בהם דרך בגידה עם אחרים, כי ממילא הם בוגדים בעצמם.

בסופו של דבר, אחוזי ההצלחה של זוגות בוגדים הם נמוכים ביותר. דרך הבגידה מתבררת עבור רוב הזוגות הבוגדים כדרך של בריחה ומפלט ולא כפיתרון אמיתי לחייהם אלא רק כדחייה של הפיתרון האמיתי והבלתי נמנע - בנייה עצמית, נאמנות אישית ועצמאות.

וטיפ לסיום: רומן עם גבר נשוי היא הדרך הבטוחה להנציח את מצבכן כנשים מתוסכלות, תלותיות וחלשות.
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה