מידת המשיכה שלנו קשורה באופן ישיר לדרך שבה אנו מסתכלים על עצמנו
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מידת המשיכה שלנו קשורה באופן ישיר לדרך שבה אנו מסתכלים על עצמנו 

מאת   19/07/2008 |  נצפה 2030 פעמים
מה אתם באמת חושבים על עצמכם?

רוב האנשים אינם מאמינים שהם יפים - וזהו שורש הבעיה שלהם. זכרו, סוד המשיכה האישית והמינית שלנו קשור קשר ישיר והדוק לשאלה - האם אנחנו באמת מאמינים שאנו אנשים יפים, מושכים וסקסיים?

ישנם אנשים יפים רבים - שפשוט אינם מניחים לעצמם להיות יפים. הם מכערים את עצמם. הם אינם לובשים בגדים מחמיאים. הם מסתירים את עצמם מאחורי ערמות של בגדים. הם מזניחים את הופעתם. הם מתביישים בעצמם. אבל הדבר החמור מכל - הם ביקורתיים מאוד כלפי הופעתם החיצונית, והם אינם מוכנים לתת לעצמם הזדמנות להרגיש יפים ומושכים, ללא חשש וללא ביקורת.

מי שמאמין שהוא יפה - הופך מהר מאוד לאדם יפה יותר

מי שמוכן להאמין שהוא אדם יפה - משחרר את עצמו מביקורת ומהרס עצמי. הוא פותח פתח לשינוי פנימי ובעקבותיו גם לשינוי חיצוני. זכרו, ברגע שאנו מקבלים את עצמנו ומחמיאים לעצמו - כל הופעתנו משתנה כי אנו מקרינים סוג של קבלה, זרימה ושחרור עצמי.

גישה רכה, מקבלת, חיובית ומחזקת - תהפוך אתכם לאנשים יפים יותר. אמונה וביטחון עצמי במידת היופי והסקסיות שלכם תחולל שיפור מהפכני בחיי האהבה שלכם, במידת האטרקטיביות שלכם, בכושר שלכם לחזר בהצלחה אחרי בני זוג, בביטחון ובתעוזה שלכם לחיות, למצות את חייכם ולנצל הזדמנויות הנקרות בדרככם, בפתיחות שלכם לחוות יופי וביכולת שלכם לתת לאסטטיקה ולחושניות מקום מרכזי בחייכם.

יופי הוא תוצאה של הרגשה פנימית

יופי הוא בראש ובראשונה בראש. יופי הוא תוצאה של הרגשה פנימית. אין יופי אובייקטיבי, כי היופי הוא סובייקטיבי לחלוטין. אם אתם באמת מרגישים יפים - אתם תהפכו יפים גם בעיני אחרים. אבל אם אתם אינכם מרגישים יפים מבפנים - העובדה שאנשים אחרים חושבים שאתם יפים לא תועיל לכם.

לכן, שנו את האמונה הפנימית שלכם לגבי עצמכם. החצינו את המיניות שלכם, את החושניות שלכם, את התעוזה שלכם, את היופי הטבעי שלכם. אל תתביישו בעצמכם, אל תסתירו את עצמכם ואל תפחדו להראות את עצמכם. ברגע שתחליטו בצורה עקבית ונחושה להראות את עצמכם - גם אנשים אחרים יתחילו לראות אתכם.

וטיפ לסיום: יופי, משיכה, חושניות ומיניות מתחילים כולם בראש, לא בשום מקום אחר. הראש הוא אבר המין המפותח ביותר שיהיה לכם אי-פעם.
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה