איך לחפש דייטים?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

איך לחפש דייטים? 

מאת   19/07/2008 |  נצפה 2130 פעמים
(1) הטעות - פחד להיפגע. הפיתרון - לא להיתקע בחיפוש

אנשים רבים מתחילים לחפש אחר בן זוג מתוך חששות ופחדים מפני פגיעה, ואכן ברגע שהדברים לא מסתדרים או שאנשים אינם רוצים בהם - הם מתאכזבים, נפגעים, נסגרים ומפסיקים את החיפוש.

הפיתרון לכך הוא לא להיתקע בחיפוש ולא להיעצר על בני זוג מסויימים שלא רוצים אותנו או מהססים לגבינו. במקום לצבור אכזבות מהכרויות לא מוצלחות או להתעקש על מישהו מסויים שלא מעוניין בנו - יש להרגיל את עצמנו לנוע כל הזמן קדימה וליצור הזדמנויות חדשות לפגוש אנשים נוספים שכן מעוניינים בנו.

(2) הטעות - טקטיקות מיותרות. הפיתרון - לזרום עם המפגשים במהירות

רוב האנשים נכנסים להיכרויות חדשות ברצינות גדולה מדי. הם מנהלים שיחות טלפון ארוכות, מושכים את המפגשים המשותפים וחוששים מאוד להתמסר ולקדם את ההיכרות למקומות אינטימיים - כל אלה טקטיקות שנועדו למשוך זמן והן מביאות דווקא לבלבול, להיקשרות רגשית מוקדמת מדי ולהסתבכויות רומנטיות עם בני זוג לא מתאימים.

הפיתרון לכך הוא לקדם היכרויות באופן מהיר כדי להבין באמת האם הקשר נועד להצלחה אם לא. בדרך זו, אם ישנן בעיות אמיתיות בקשר - הן יצוצו מהר מאוד. ואם לא - הקשר יתקדם ויפרח. זכרו, באמעות טקטיקות אי אפשר לבנות זוגיות מנצחת, אלא רק לבזבז את הזמן היקר שלכם.

(3) הטעות - חוסר סבלנות. הפיתרון - להתמיד עד למציאת הפרטנר המתאים

הציפייה של רוב האנשים היא למצוא את בני הזוג האידיאליים שלהם בתוך מספר שבועות או חודשים של חיפוש. כשציפייה זו אינה מתממשת - הם נכנסים למרה שחורה, מאבדים תקווה, נעשים אדישים לחיפוש ולעיתים אף מפסיקים לחפש.

הפיתרון לכך הוא לאמץ גישה סבלנית וארוכת טווח לחיפוש בני הזוג המתאימים באמת, ממש כמו ריצת מרתון. זכרו, רק מי שיש לו את הסבלנות לחפש ולהתמיד עד למציאת הפרטנר המתאים - יגיע בסופו של דבר אל מטרתו.

וטיפ לסיום: עם גישה נכונה, אופטימיות, נחישות ומוכנות לבצע עבודת חיפוש יסודית - זה בלתי אפשרי שלא למצוא פרטנר מתאים לחיים.
יואב ברנזון הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות (http://www.ybc.co.il).

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

יואב ברנזון הוא מומחה לתכנות תת-המודע. הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה