הכוח שבהכנסה שיורית
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

הכוח שבהכנסה שיורית 

מאת   18/07/2008 |  נצפה 2237 פעמים
למוכר במסעדת המזון המהיר שמרוויח שכר מינימום ולעורך הדין הגובה סכומי עתק לשעה יש משהו במשותף - שניהם סוחרים בזמן תמורת כסף, וביום שבו הם מפסיקים לעבוד הם מפסיקים לקבל כסף. הם לכודים במסגרת החובה להמשיך לעבוד. ועל מנת להרוויח יותר כסף, הם צריכים לעבוד יותר שעות. זהו מעגל בלי סוף שיכול, אם לא יזהרו (או ימנעו זאת), להמשיך הלאה אל שנות הפנסיה שלהם.
אם העבודה בשכר לא קונה לכם חופש כלכלי, מה כן? יש באמת רק תשובה אחת - הכנסה עתידית מתמשכת.
הכנסה עתידית מתמשכת היא כסף שממשיך להיכנס הרבה אחרי שסיימת את העבודה אשר מניבה אותו. זה כולל הכנסה חודשית מבית מושכר, רווחים מהשקעה במניות, או אפילו תמלוגים מנפט, גז, ספר או שיר. לא משנה מה המקור, הכנסה עתידית מתמשכת הוא שם המשחק, והגאונות שמאחורי שיטת המכירה הישירה היא שהיא מייצרת הכנסה כזו כאופציה ריאלית לכל אחד, בלי קשר לגיל, רקע תעסוקתי, השכלה, או כישורים. לא כולם הולכים להיות בעלים של נכס נדל??ן מפואר או לכתוב רב מכר. אבל כל אחד יכול לנהל בעצמו עסק של מכירה ישירה.

במקום להעסיק צוות מכירות נפרד, חברות מכירה ישירה מתגמלות כספית את האנשים שמשתמשים במוצר או בשירות שלהם, אוהבים אותו וממליצים עליו בהתלהבות.

אם אתה מעוניין לדעת עוד על איך ניתן לשלב מכירה ישירה בחייך מבלי ליפגוע בעבודתך הנוכחית צור קשר נשמח לתת עוד מידע והכוונה לפי צורך אישי
www.TheGlobalWellnessTeam.com
איילה נקש
מפיצה עצמאית בתחום איכות החיים
אשמח לתת עצה לכל מי שרק צריך הכוונה באיך לשפר את איכות חייו
http://www.TheGlobalWellnessTeam.com
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה