ארגון מסיבת רווקות
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

ארגון מסיבת רווקות 

מאת   12/07/2008 |  נצפה 2640 פעמים
* מי מוזמן? מסיבת הרווקים והרווקות פעמים רבות אינה כוללת רווקים ורווקות בלבד. למעשה רחוק הדבר מהמציאות ברוב המקרים. למסיבת הרווקות והרווקים מוזמנים גם ההורים, האחים הנשואים, הדודים והדודות ועוד ועוד - שהרי נאמר the more the merrier
שבו וחישבו את מי תרצו לצדכם במסיבה מספיק זמן לפני, לא רק שהדבר יסייע לכם להתחיל ולארגן את המסיבה לפי כמות משתתפים, ההזמנה מראש למקום, לסדנא או לכל תוכנית אחרת, בפרט בעונות הפופולאריות לחתונות היא מאד חשובה...

* מה עושים? מסיבת רווקות- לאחר שתכננו והחלטנו מי בדיוק יהיו המוזמנים למסיבה המשימה היא לבחור בתוכן המתאים ביותר כדי להבטיח שכל המשתתפים ייהנו, וכפועל יוצא מכך - גם אתם.
דאגו שהתוכנית לא תביך, תשעמם או תהיה לא נעימה בכל אופן שהוא לקהל המוזמנים. נשמע ברור מאליו, אך תתפלאו כמה שוגים בבחירה זו...

* כמה כסף? זכרו להוסיף למסגרת התקציב לחתונה את מסיבת הרווקות, ולגבי התקציב למסיבה עצמה - כמגוון האפשרויות מגוון המחירים.
גם אם הנכם מעוניינים באופציה אחת, לדוגמא, סדנת שוקולד, בררו את המחירים אצל מספר נותני שירות או אצל החברות המתמחות בתחום האירועים, וודאו שאתם מקבלים את השירות הטוב ביותר במחיר המשתלם ביותר..

* היכן? המקום הוא נגזרת של כל קודמיו - מספר המוזמנים, התוכנית והתקציב.
אם אתם מעוניינים בשינוי אווירה, או אם ברצונכם להזמין מספר גדול של משתתפים ואין מקום גדול מספיק להכיל את כולם ולערוך פעילות כלשהי, אתם מוזמנים לעשות את מה שרווקים רבים כבר עושים - לצאת מהבית.

מסיבות רווקים ומסיבות רווקות רבים נערכים במסעדות או בבתי קפה.
אפשר לבחור גם בבית קפה שכונתי שקט יחסית, כדי ליהנות בכל זאת מפרטיות, אך דאגו לתאם זמן וציפיות עם בעלי המקום מראש. היצירתיים מבינינו ישמחו לערוך את מסיבת הרווקים והרווקות המקורית שלהם גם בטבע.

* מתי? חשבו על התוכניות שלכם לשבוע שלפני יום החתונה, מתי תרצו לקיים את המסיבה? האם בסוף השבוע שלפני האירוע, האם יומיים לפני? ערב לפני? כדאי להחליט על כך מראש. ממסיבת רווקים או רווקות מוצלחת סביר שנחזור עייפים מאוד וייתכן שאף נרצה שתהיה לנו האפשרות ליהנות מחופש ביום שאחרי.
בכל מקרה כדאי לא לשכוח לתאם את המועד עם האנשים בחייכם שחשוב לכם מכל שישתתפו במסיבה ועדיף מוקדם מדי מאשר מאוחר מדי.

שיהיה בהצלחה למזל טוב!
לי קל אירועים החברה המובילה בארץ לארגון:
חתונה

חתונה

מתחתנים

http://www.lee-kal.co.il
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה