טכניקות מצוינות לפרסום - באנרים בפורמט רחב בעלות נמוכה
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

טכניקות מצוינות לפרסום - באנרים בפורמט רחב בעלות נמוכה 

מאת   06/07/2008 |  נצפה 1664 פעמים
באנרים בפורמט רחב הן אופציות טובות למשיכת תשומת ליבם של לקוחות פוטנציאלים כשהיעד הוא קהל רחב. באנרים הם שלטים גדולים מתקפלים או פוסטרים העשויים מויניל, פלסטיק רך וטקסטיל. משתמשים בהם כפרסומות ניידות וקל להציב אותם בכל מקום. עם כניסת הדפוס הדיגיטלי, הפכו הבאנרים לחסכוניים יותר, צבעוניים, אטרקטיבים ובעלי איכות גרפית גבוהה. שלטי חוצות יצאו מהאופנה; הבאנרים הם האופנה החדשה עם אופציות הגמישות והדפוס הדיגיטלי החדש, האיכות הגבוהה והמחירים הנוחים.

בהשוואה לשנים קודמות, נראים היום הבאנרים במקומם של שלטי חוצות. שלטי באנרים מויניל עמידים בתנאי מזג אוויר קיצוניים, חום וגשמים, לאורך שנים רבות. לכן, הם הפכו לשיטת הפירסום האלטרנטיבית והחסכונית במקומות רבים שבהם קיימים תנאי מזג אוויר קשים. באנרים בפורמט רחב תפסו את מקומם של שלטי חוצות צבעוניים מסורתיים. באמצעות הדפוס הדיגיטלי, ניתן להכין באנרים בפורמט רחב בקלות רבה. כל מה שנדרש זה להוריד את הגרפיקה ישירות מהמחשב, פורמט רחב ותקבל הדפס דיגיטלי.

פעם היה קשה לצבוע את הבאנרים מויניל בפורמט רחב והגימור יצא גס, היום לעומת זאת, התהליך הוא פשוט ביותר בעזרת מדפסות צילום איכותיות, גימור מדהים ואיכות צילום. היתרון הבולט של הבאנרים מויניל הוא שניתן לגולל אותם ולהשתמש בהם שוב ושוב במקומות שונים ללא שיגרם להם כל נזק.

הבאנרים משמשים גם כחליפים זמניים עבור עסקים רבים עד שהם יתקינו שלטים קבועים. אתרי בניה, חנויות חדשות ואפילו מרכזי קניות גדולים נוהגים לפרסם מבצעים, הנחות חדשות ומוצרים חדשים על גבי הבאנרים המגוונים. רבים משתמשים בעיטוף בניינים כדרך הטובה ביותר למשוך תשומת לב!

כן, עיטוף בניינים מושך את העין יותר מאשר פרסומת בעיתון. קיימות חברות רבות המתמחות בעיטוף בניינים, עיטוף רכבים ומדבקות ויניל שונות. כל מה שעליך לבדוק הוא איזה פרסום הכי מתאים למוצר ולעסק שלך.

באנרים ועיטוף בניינים זכו לפופולריות עצומה כאמצעי פרסום זול ויעיל. ההדפסה הדיגיטילית חוללה מהפכה אמיתית בתחום דפוס הפוטו פיניש האיכותי. מלוח מודעות קטן ועד לבאנרים עצומים הנראים במרכזי הקניות המפרסמים את מוצריהם ועסקיהם בעלות נמוכה ולעיני קהל גדול יותר.

אם הינך בעל אתר, עסק או מוצר שברצונך לשווק ביעילות, אני ממליץ על עיטוף בניינים או על באנר בפורמט רחב שיוצב במקומות אסטרטגיים שבהם ניתן להגיע לציבור גדול וראה את השינוי במכירות.
רמי כהן, מנכ"ל
קמפוס לדפוס דיגיטלי
http://www.zoom2foto.co.il
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה