גבר בוחר - אישה מסמנת
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

גבר בוחר - אישה מסמנת 

מאת   16/12/2005 |  נצפה 5233 פעמים

הגברים בוחרים

גברים בוחרים את הנשים על ידי אקטים של חיזור ושל פנייה אליהן. במקור, הגברים יוזמים ופועלים במישור הרומנטי ותפקידם הוא להיות אקטיביים.

היכולת לבחור קשורה בגבריות של הגבר ובידיעה מה הוא בעצם רוצה ומהם כוונותיו לגבי האישה. גבר שלא יודע מה הוא רוצה - לא ייזום קשרים עם נשים ולא יידע לפעול בצורה נחושה איתן, ולכן גם יתקשה להשיג אותן. גברים שיודעים לבחור עושים זאת על ידי שימוש במנגנון חיצוני ובמנגנון פנימי.

הנשים מסמנות

נשים מסמנות את עצמן כדי שהגברים ישימו אליהן לב. במקור, הנשים הן סבילות במישור הרומנטי ותפקידם הוא לפתות, למשוך תשומת לב ולגרום לגברים להרגיש בנוכחותן.

היכולת להיבחר או להיות מסומנת קשורה בנשיות של האישה ובידיעה מה היא בעצם רוצה והאם כוונותיה ברורות לה. נשים שלא יודעות מה הן רוצות או את מי הן רוצות - משדרות מסרים כפולים ומבלבלים שמרחיקים את הגברים מהן או שהן אינן יודעות כלל כיצד לסמן את עצמן ולהבליט את עצמן בצורה נכונה. נשים שיודעות לסמן את עצמן עושות זאת על ידי שימוש במנגנון חיצוני ובמנגנון פנימי.

תהליך ההתקרבות

הבעיה מתחילה מכך שגברים ונשים רבות אינם מכירים את תהליך ההתקרבות האינטימי בין גברים לנשים ואינם מודעים לתפקידם הייחודי. כתוצאה מכך, הם פועלים בניגוד לתהליך הטבעי ומגיעים לתוצאות נמוכות או גרועות. ישנם גברים רבים שאינן יודעים לבחור נשים וישנן נשים רבות שאינן יודעות לסמן את עצמן.

רוב הרווקים, הבודדים וחסרי הפרטנרים נותרים כאלה משום שהם אינם יודעים מהם "כללי המשחק" הנכונים בין גברים ונשים והם אינם מודעים לאופן ולצורה שבה ניתן ליצור התקרבות נכונה אל המין השני.

וטיפ לסיום: מי שלא יודע את "כללי המשחק" בין המינים - פשוט אינו יכול להצליח בהם לעולם.

יואב ברנזון הוא מאבחן ומטפל רב-תחומי במשברים בזוגיות ובקריירה בשיטת "Yin-Yang" (אבחון ופתרון משברים זוגיים) ובשיטת "Epower" (העצמה רגשית ומימוש הפוטנציאל האישי בזוגיות ובקריירה). יואב ברנזון הוא גם הבעלים והמנהל של אתר האהבה המוביל ברשת ? האתר המקיף והאיכותי ביותר בישראל בתחום האהבה והזוגיות המעניק ייעוץ ייחודי, מאמרים, טיפים, שאלונים, ספרים ותשובות חינם: www.berensonbooks.co.il

14 שנים עוסק יואב ברנזון בתחום הייעוץ הזוגי והמקצועי. עד היום פירסם יואב ברנזון 7 ספרים בתחום האהבה, הזוגיות והמימוש העצמי ("לגעת בחופש", "אהבה אלכימית", "אישה בונה אישה הורסת", "הנסיכה והדרקון", "הקסם שבאהבה", "דברים שגברים חושבים על נשים" ו"משולש אהבה")
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה