4 טיפים שכדאי לדעת על מנעולן
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

4 טיפים שכדאי לדעת על מנעולן 

מאת   01/08/2020 |  נצפה 933 פעמים
מספר תובנות שכדאי לדעת
דאגה על נכסיך וחפציך חשובה, גם כשאתה בדירתך או בעבודה ובכן הנך חייב איש מנעולים שגם מקצועי במנעולים. מבעוד מועד שאתה מזמין כזה שירות זכותך לבקש לא מעט פרטים חיוניים כמו האם קיים עליך תעודת יושר או תעודה מנעולן? האם אתה נותן אחריות על התיקון? האם הנך מורשה?מומלץ להזמין שירותי פריצה ומנעולנות מוסמכים לכל התיקונים מנעולנים שיתנו אחריות בכל ביקור.
1.מנעולי רכב
קורה והנך נתקע עם רכב סגור והמפתח ננעל.כדאי לחייג לפורץ רכבים מוסמך שיגיע לעזור לך לפרוץ את הרכב. המומחה שיש להזעיק  חייב להיות עם ניסיון בתחום הרכבים ויציע לפתוח למענכם את הרכב או לתקן את המנעולים במידה והם בלויים או שחוקים. חובה להבין שעל מנעולן הרכב להרכיב מנעולים חדשים על מנת שלא תתרחש לך הבעיה לזמן ארוך. במידה שכחתם את מפתחות הרכב בטעות, המנעולן יחלץ את המפתחות בשבילכם בלי נזק למכונית.
התהליך די פשוט ולא ייקח הרבה זמן מכיוון שיש עבורנו את המיומנויות והידע להתגבר עם התרחיש. השירותים שלנו מורחבים גם לשכפול לסידור השלטים  בנוסף, בחברה ידועה ומקצועית יתקנו את המפתחות או ישכפלועבורכם מפתח נוסף.
פרט נוסף שמנעולן רכב יכול לסדר בשבילכם הוא תיקון מנעולים בעבודה או בביתכם. כשאתם מזעיקים את המנעולן להצעת מחיר, תוכלו לשאול לגבי המחיר כדי שתהיו ערוכים למחיר ולא יהיו הפתעות. במידה ואתה זקוק למנעול חדש, המנעולן המוסמך יגיע על פי צרכיך לפי התקציב שלך.
בנוסף להכל, למעשה הנך רוצה לשנות את המנעול למיגון עדיף יותר, תקבל גם את השירות. הגדולה של חברה וותיקה היא שאתה יכול לחייג  בכל עת 24 שעות ביממה כדי שיגיעו לתקן את המנעול ולשרת אותך. בדרך הזו תישארו נינוחים ומרוצים, בהבנה שהמנעול תוקן לשביעות רצונכם.
3.פריצת בתים ועסקים
ישנה אופציה גבוהה כי תוכלו לחוות דלת נעולה ואבדן מפתחות בעבודה או בבית ,כשזה כבר קרה, א תחששו להתקשר אל אותה חברת מנעולים על מנת שישלחו מנעולן מקצועי שיעשה את הנדרש ויפרוץ את הצילינדר בדרך מקצועית וללא בעיות. כחלק מהתהליך באפשרותכם לברר לגבי הציוד וסוגי הנעילה שבמאגר שלו בטרם שיסיים את עבודתו, כך שתצליחו לחזור לשגרתכם הרגילה.
איש המקצוע יפרוץ את מנעול הצילינדר, אם זה בכרסום או בשבירת המנעול, הוא יסדרו או ישדרגו לאחר. החדשות הטובות הן שאין צורך להמתין זמן רב שכן הפריצה תימשך זמן קצר.
4. תיקון והחלפת מנעולים
מנעולן מוסמך גם בשיפוץ מנעולים פגומים או שחוקים בעבודה או בדירתכם כדי לשנות את רמת האבטחה. כך תצליחו לסמוך על בעל המקצוע מקצועי שיבדוק את הנזקים ויסיע עבורכם למצוא צילינדר חדש על פי הצרכים שלכם. אם תרצו לתקן את המנעול, איש המנעולים יתקן אותו בשביל שאף אחד לא יוכל לפתוח לך את המנעול בצורה זדונית.
אם זה מדובר בתיקון, וזה דורש החלפת מנעול או יעוץ, ורצונך לקבל המלצות נוספות. הנך יכול להזמין מנעולים לקבלת שירותי איש המנעולים בזמן ובצורה מקצועית. מנעולן מורשה חברה ידועה מסוגל להיתקל עם כל הצילינדרים כלה תיקון, החלפה, והתקנה.
וכל שירותי המנעולים כאחד.      

שירותי פריצה ומנעולנות 24/7, מנעולן דירות, מנעולן רכבים, מנעולן כספות,כל שירותי המנעולנות בפריסה ארצית, תחת קורת גג אחת 0529252323

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה