לא לשכוח את הילד ברכב
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

לא לשכוח את הילד ברכב 

מאת   10/07/2020 |  נצפה 1145 פעמים

 

הפחד מלשכוח תינוק באוטו
חשבו לעצמכ םמקרה שביום קייצי וחם, אתה בדרך לקניות מהשעה 10 בבוקר מעוניין להשלים את כל התכנונים שתכננת ואת רשימת הקניות שהכנת. הבאת ברכבך גם את התינוק בן חצי שנה. כעת הגעת לקניה האחרונה שתכננת להיום, אתה חייב לעצור ולקנות פריט חיוני ומתכנן עצירה מהירה על מנת להביא את הפריט האחרון שנותר לפני שתחזור לביתך. נחפזת, סגרת את דלת רכבך כשמפתחות הרכב בפנים ופנית מבעד מגרש החניה לחנות, ולצערך לא זכרת שהילד שאתה כה אוהב, הלך לישון מיד במושב המכונית שלך, ונרדם ברכב הרותח.

למי זה יכול לקרות
תרחיש כזה זה יכול להתקיים אצל כולנו וללא הבדל. ללא ספק, זה יכול להיות לעסק מסוכן ומתסכל עבורנו. מספר רגעים בשבילינו שהרכב נעול גורם להשפעת הגוף מהחום. לפי הוכחת מחקרים, כ 7 תינוקות מתו מדי שנה בעקבות שכחה ברכב ורבים מגל חום בארץ.

האם רק להורים זה קורה
זה לא מחייב שרק הורים שוכחים ונועלים לא בכוונה את התינוק במכוניותיהם; זה קורה גם כשהילד נמצא לבד. יום עבודה חם, אתה דואג למהלך יום תקין או התנהלות משימות מאולצות בעולמנו הקשה הזה, מסיח את דעתך ברגע זמני של חוסר עירנות. לפעמים, ילד סקרן ששוהה בחניה למעשה נכנס למכונית לא נעולה ונעל עצמו בשגגה פנימה.

תרחישים הללו יכולים להתרחש גם עם הערניים ביותר שיש. הנושא העיקרי איך אפשרי להילחם בהם. מצ"ב קצצת רעיונות שיועילו עבורכם להתמודד עם דילמה כזו של תרחיש.

היה רגוע, מומלץ לנהוג במהירות
עדיף להיות רגוע והורד מחשבות קשות חלילה שהנך בסיטואציה הזו המפחידה. תסכול ופחדים וגם ביזבוז את זמן יקר עלולים להביא לכשל נוסף. תנאי החום בחלל הרכב של המכונית עולה בשיא המהירות, בעיקר כאשר טמפרטורת החום בשטח נראית סבירה על פי תחזית מזג האוויר. הטמפרטורה באוטו מסוגלת לעלות ל 120 מעלות צלציוס, ובתוך עשר הדקות,  הטמפרטורה ברכב מזנקת לשחקים. לידיעה חום גופם של הילדים במצב שכזה הוא יותר מ 3-5 לפחות בייחס לאדם בוגר. זה יכול להכניס את התינוק למכת חום גבוהה ומסוגל להביא למוות לו ימצא בסיטואציה זן הרבה זמן. לכן חייבים בפעולה מיידית, בדוק את ל התמונה העומדת על הפרק בסביבתך בזמן שאתה רוצה או מזעיק סיוע.

תטלפן למנעולן רכב שזמין מסביב לשעון
אם לא תפסת מענה מיידי לחילוץ הילד, צור קשר מיד לפורץ מנעולים 24 שעות. לרוב הנזקקים מקבלים המלצה על ידי שיחת החירום לנפץ את חלונות הרכב בעצמם בשביל חילוץ חירום טלפוני. עבר חצי שעה בערך עד שמחלצים יוכלו לבוא למקום. מנעולן יודע לפתוח את מכוניתכם בלי שום נזק המנעולנים יפתחו את חלון דלת שברשותכם בכדי להציל את חיי הילד המבוהל.

אצל מנעולנים 24/7 הם נותנים שירותי חילוץ לרכבים באופן בהול במחיר הוגן. פורץ מנעולים 24/7 ביממה ברשותו כל הזמן כלי עבודה יעודים ממיטב היצרנים לפי תקנים מחמירים  ע"מ לתת עבורך זמני הגעה מהירים ומקצועיים.

האנשים המקצועיים שברשותנו אפילו מייעץ דרך שיחת הטלפון, אם אתה נקלעת עם מצב זה, מומלץ לכסות את חלון המכונית שלך על מנת לצמצם את החום החודר לרכב. אם איש אינו מסוגל לסור לעזרתך במיידית, ובמידה אם הסיוע לא הגיע, פשוט נפץ את החלון באופן זריז ובטוח.

אל תהסס לחייג למנעולן מוסמך אם אתה זקוק לשירותי פריצת רכבים או שאתה זקוק לשירותי חילוץ או שכפול מפתח לרכב, מנעולן 24 שעות ביממה יספק לך שירותים יעילים ואמינים מבלי שתרגיש בהוצאה גדולה.

 

שירותי פריצה ומנעולנות 24/7, מנעולן דירות, מנעולן רכבים, מנעולן כספות,כל שירותי המנעולנות בפריסה ארצית, תחת קורת גג אחת 0529252323

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה