איך להפוך את הזמן עם הילדים בבית לזיכרונות מיוחדים.
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

איך להפוך את הזמן עם הילדים בבית לזיכרונות מיוחדים. 

מאת   01/07/2020 |  נצפה 1206 פעמים

כמו בכל שנה גם השנה החופש הגדול הגיע, אבל שלא כמו בכל שנה, הפתרונות שלנו לפעילות עם הילדים צומצמו מאוד. אין טיסות לחו"ל, הבריכה והים נמצאים תחת מגבלות חמורות והאטרקציות והקניונים מהווים סכנה כפולה גם לבריאות וגם לכיס. אז מה כן אפשר לעשות? איך לא לטפס בבית על הקירות?

אני מאלו שמאמינים שזמן צריך להיות מנוצל בצורה מיטבית, בכל פעולה שאני עושה עם הילדים אני מקפידה שלצד ההנאה והכיף יהיה גם ערך מוסף של למידה והעשרה. בהתחלה עשיתי זאת כי זה הרגיש לי נכון מבפנים, היום אני יודעת, שיש מחקרים שמראים שפעילות המשלבת את שני חלקי המוח (ימין היצירתי ושמאל הלוגי), מיצרת למידה חווייתית שתוצריה מוטמעים היטב נשארים לטווח ארוך. לכן, אני ממליצה לכן על פעילות המשלבת ידע והעשרה לצד הכיף והמשחק.

אז איך זה יכול לעבוד? החליטו מראש על נושא שבועי, מסביב לנושא תוכלו למצוא שפע של פעילויות יצירה ומשחק - (איפה למצוא - חיפוש זריז ברשת יעלה שלל רב של תוצאות).

לדוגמא שבוע אסקימוסים - פעילויות שאפשר לעשות -

בסיום שבוע האסקימוסים תגלו שהילדים שלכם יודעים כל כך הרבה, וזה נשאר איתם להמון זמן, זוהי המשמעות של למידה חוויתית.

 

ענבר קאהן, יזמית הקופסא, קופסאות הפתעה חודשיות לילדים (והורים) שהם שילוב מנצח של פעילות העשרה, משחקי למידה ויצירה. תוכלו למצוא בקופסא גם פעילויות לבית מארח ומתנות לילדים.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה