עוברים דירה? מדריך לאריזה מושלמת והעברת חשבונות
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

עוברים דירה? מדריך לאריזה מושלמת והעברת חשבונות 

מאת   26/04/2020 |  נצפה 372 פעמים

חשבתם שלמצוא דירה זו משימה קשה ומעייפת? ובכן, זה נכון אבל חכו עד שתגיעו לרגע אריזת הבית הישן ולתהליך העברת החשבונות… כדי לעבור גם שלבים האלא בקלות ועם כמה שפחות כאב ראש, מה זה קל ריכזה עבורכם כמה טיפים חשובים במיוחד, שיעזרו לכם לארוז את הבית במהירות ויעילות, להעביר את כל חשבונות הדירה שלכם (חשבון החשמל, המים, הגז והארנונה) ויתרמו רבות למעבר דירה חלק, מהיר ויעיל.

קרטונים למעבר דירה

כשעוברים דירה, הדבר החשוב ביותר לאריזה נכונה הם כמובן הארגזים. רצוי להיערך מספר שבועות לפני ההובלה ולהתחיל לחפש קרטונים במצב טוב, שיוכלו להכיל את תכולת הבית. אפשר למצוא ארגזים איכותיים ליד מפעלי דפוס, סופרים, מכולות, או לצד כניסות ספקים ברוב החנויות הגדולות שבעיר מגוריכם. לפני שאתם מתחילים להעמיס, שווה לבדוק האם חברת ההובלות שלכם מספקת גם ארגזים ובמידה וכן, חסכתם לעצמיכם זמן יקר והתרוצצויות מעייפות. רק זכרו לבקש את הארגזים לפחות שבוע לפני מעבר הדירה. 

במידה ושתי האופציות לא רלוונטיות, ישנן חברות המתמחות באספקת ארגזים, קרטונים, פצפצים וכל מה שצריך והכל באיכות נהדרת. זה אמנם עולה קצת כסף, אבל חוסך המון זמן ועצבים.

אריזה נכונה

במידה והחלטתם לארוז לבד (ולא עם חברת הובלות שגם דואגת לאריזות) ישנם כמה טיפים שכדאי לכם לזכור ולא לשכוח:

פריקה נכונה 

סופו של כל יום מעבר דירה מסתיים בפריקת הארגזים וסידור תכולתם בדירה החדשה. גם כאן, כדאי לעבוד לפי סדר מסוים:

העברת חשבונות

זה יהיה החלק הכי קל במעבר הדירה שלכם. כי זה ב-5 דקות מהטלפון הנייד. נכנסים לאתר של להעברת חשבונות.
מכינים מראש: חוזה שכירות, תעודת זהות וספח, פרטי הדיירים המתחלפים, 5 דקות פנויות, פרטי בעל הבית, והחשבונות האחרונים. ממלאים טופס אחד פשוט וזהו. 

אם אתם דואגים לפרטיות שלכם ובצדק, אתם בידיים טובות. מב זה קל היא מערכת מאובטחת ומבוקרת באופן שוטף לפי סטנדרטים קפדניים וכוללת הצפנת SSL

עוברים דירה והעברת חשבונות - היא הפתרון עבורכם!

 

 

עוברים דירה? החלפת מחזיקים, העברת חשבונות, חשבון חשמל, חשבון מים, חשבון גז וארנונה, ב-5 דקות מהטלפון הנייד ובלי לדבר עם נציג
מה זה קל
 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה