למה בחורים צעירים נמשכים לנשים מבוגרות?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

למה בחורים צעירים נמשכים לנשים מבוגרות? 

מאת   20/01/2020 |  נצפה 290 פעמים

זה לא סוד שבחורים צעירים נמשכים לנשים מבוגרות . אין מישהו אחד שבמהלך שנות העשרה- עשרים שלו לא פינטז לפחות פעם אחת על אישה מבוגרת ממנו. הכוונה למבוגרת זה לא כמה שנים יותר אלא 10-20 ואפילו יותר... ישבנו וחשבנו מדוע התופעה הזאת כל כך נפוצה (ולא רק אצלנו אלא גם במדינות אחרות ובתרבויות אחרות).


הסוד של הסלבס נחשף לכולם...

מדונה, טינה טרנר, ג'ניפר לופז, דמי מור ועוד נשים מפורסמות אחרות שעברו מזמן את גיל 50, מנפנפות בגאווה בבני הזוג הצעירים שלהן. כמה צעירים? חלקם יכלו להיות הנכדים שלהן. אז נכון, שהתרגלנו לקרוא על התופעה הזו בעיקר במדורי הרכילות אבל האמת היא שגם במציאות, לא חסרים גברים צעירים ששמחים לצאת עם נשים מבוגרות מהם משמעותית. אבל למה בחורים צעירים נמשכים לנשים מבוגרות? ובכן, יש לכך יש כמה סיבות.


זה לא הגיל, זה התרגיל...

נשים מבוגרות כבר ראו דבר או שניים בחיים שלהן וזה תקף גם לכוכבות קולנוע ומוזיקה וגם לנשים מן השורה. לרוב, הן נשות העולם הגדול, יש להן כבר קריירה מבוססת והן חזקות ובעלות נוכחות בולטת ועוצמתית. כל ההיבטים האלו מפתים מאוד בחורים צעירים. לא מדובר רק בכסף, למרות שבהחלט יכול להיות שנשים עשירות תומכות כלכלית בבני הזוג שלהן. מדובר בהילה מיוחדת של נשים מצליחניות, ששונה מהותית מזו של רווקות צעירות הנאבקות באתגרי היום יום. גם מבחינה מינית, לנשים מבוגרות יש יותר ניסיון, מתוקף גילן. לכן בפעם הבאה שאתם שואלים את עצמכם למה בחורים צעירים נמשכים לנשים מבוגרות, קחו בחשבון שהגברים הצעירים רק מתחילים ללמוד את מה שהן כמעט הספיקו לשכוח והן יכולות להעשיר את חיי המין שלהם עם כמה טריקים, טכניקות וצעצועים שיכול להיות שהגברים לא הכירו עד אז.


נשים מבוגרות הן אימהיות...

עוד סיבה שעונה על השאלה למה בחורים צעירים נמשכים לנשים מבוגרות, היא התחושה האימהית. לנשים מבוגרות יש כבר ילדים ולפעמים אפילו נכדים משל עצמן והן יודעות דבר או שניים על גידול וטיפוח צעירים. מי שמרגיש בחסרון של דמות אם בחיים שלו או צריך שיטפלו בו וידאגו לו בצורה אימהית במיוחד, ימצא את עצמו בקלות עם אישה מבוגרת ממנו, שתשמש לו רק כבת הזוג שלו אלא גם כדמות טיפולית. אמנם למצב כזה יש גם חסרונות, אך כל עוד זה עובד בהצלחה לשני בני הזוג והם מאושרים ביחד, הכול טוב.

דני לוי, פילוסוף אלמוני :)

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה