איך לבחור עורך דין לתמא 38
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

איך לבחור עורך דין לתמא 38 

מאת   27/09/2019 |  נצפה 360 פעמים

 

בחירה של אנשי מקצוע אמינים ומקצועיים חשובה ביותר ומאפשרת להביא את התוכנית לסיומה בהצלחה, בזמן הקצר ביותר וולא עיכובים ותקלות. כיצד לבחור עורך דין לעסקת תמ"א 38

 

מהי תמ"א 38?

תמ"א 38 היא תוכנית מתאר ארצית המאפשרת לבעלי בניינים משותפים להתחבר עם קבלן שיבצע את חיזוק הבניין וישפר את חזית הבניין תמורת הוספת דירות במבנה. היזם הוא המשקיע את כספו ומרצו  בהקמת הפרויקט, הדיירים נהנים ממבנה העמיד מפני רעידות אדמה, בהוספת מעלית במקרה הצורך, שדרוג חזית הבניין ואף בתוספת לדירה. הקבלן תמורת עבודתו מקבל אישור לבנייה, שתי יחידות או יותר על ידי הוספת קומות לבניין.

 

איך בוחרים עורך דין לעסקת תמ"א 38?

לפני שאתם ניגשים לחיפוש אחר עורך דין לעסקת תמ"א 38 חשוב שתלמדו את הנושא היטב. ערכו סקר שוק אצל שכנים או חברים שעשו תמ"א 38, בדקו מספר עורכי דין המתמחים בתחום והשוו בין ההצעות שלהם.

 

וודאו כי עורך הדין שעמו אתם עובדים הוא זה שייצג אתכם ולא יעביר את התיק לעו"ד אחר העובד במשרד. כמו כן וודאו כי עורך הדין ששכרתם זמין למשא ומתן מול היזם, על מנת להשיג לכם את התנאים הטובים ביותר בעסקה.

 

חשוב לוודא כי עורך הדין הוא המלווה אתכם לאורך כל הבניה החל מחתימת החוזה עם היזם או הקבלן, עוסק בהשגת האישורים הנדרשים מהרשויות ועד לסיום הבנייה.

 

הסכם תמ"א 38

עורך דין המתמחה בעסקות תמ"א 38 ידע לכלול בחוזה את כל התנאים והסעיפים. יחד עם זאת חשוב שתגיעו מוכנים ותדעו מה כולל החוזה ומה המשמעות של הסעיפים השונים בחוזה.

 

חוזה תמ"א 38 כולל:

 

 

שוקי ג'אנה עורך דין נדל"ן

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה