המלצה על סיורי אמנות בלונדון בעברית
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

המלצה על סיורי אמנות בלונדון בעברית 

מאת   04/09/2019 |  נצפה 1319 פעמים

אם אתם מגיעים ללונדון ואתם אוהבים אמנות, בין אם זה ציור, פיסול, וידאו, תמונות, הדפסים ועוד, כדאי לכם להצטרף לסיור אמנות בעיר הכולל בתוכו ביקורים בגלריות שכונתיות וקסומות ברחבי העיר ועד מוזיאונים וגלריות מפורסמים.

כבירת אנגלה בפרט והממלכה המאוחדת בכלל, העיר לונדון היא אחת הערים הכי חשובות בעולם מבחינת יצירות האמנות הגדולות, המפורסמות והמפוארות הנמצאות בה-

תוסיפו לזה גם המון תערוכות אמנות מתחלפות וזמניות העוברות בה בשנה, וקיבלתם את העיר האולטימטיבית עבור שוחרי וחובבי האמנות, האספנים וכל מי שיודע להעריך יצירת אמנות יפה.

הבעיה היא, שבגלל עודף היצירות, התערוכות, הגלריות והמוזיאונים בעיר, קל מאוד להסתחרר וללכת לאיבוד –

רק מבט חטוף אחד על רשימת המוזיאונים בעיר ויעלו לכם השאלות "באיזה מוזיאון לבקר?", "איזו תערוכה אסור לי להפסיד?" או "איך אני אנצל את הזמן שלי בגלריה על הצד הטוב ביותר?" ועוד.

ובכן, הדרך הטובה ביותר לפתור את כל הבעיות שהשאלות האלו מציפות, היא פשוט להצטרף אל סיורים מודרכים בלונדון בעברית המתמקדים אך ורק באמנות.

הסיורים הם עם דגש רק על גלריות, מוזיאונים, תערוכות ויצירות אמנות – ללא הביג בין, כיכר פיקדילי או רחוב אוקספורד אותם ניתן למצוא בכל סיור רגיל בלונדון.

הסיורים הם דרך נהדרת להכיר את סצנת האמנות הנפלאה בעיר – כי פשוט לבחור מוזיאון ולשוטט בתוכו מבלי להבין מה רואים, מה ניסה להעביר האמן ביצירה ומה הרקע וההשראה ליצירת היצירה, הוא לא באמת ביקור במוזיאון.

בעזרת סיורי גלריות בלונדון תוכלו להתבונן ביצירה ובאמת להבין מה אתם רואים – לקבל השראה, לשמוע סיפורים מרתקים בעברית, לקבל הסברים ולהיכנס אל תוך עולמו של העולם.

ישנם מספר סיורי אמנות המתאימים לכל הגילאים, למטיילים בודדים, לזוגות או למשפחות – כל מי שאוהב אמנות יקבל במסגרת הסיור חוויה אמנותית בלתי נשכחת שתהפוך לאחת מהחוויות הזכורות שלו ביותר מהטיול באנגליה.

בין הסיורים האלו ניתן למנות את סיור למוזיאון טייט מודרן המתאים למי שאוהב אמנות מודרנית, הנשיונל גלרי והנשיונל פוטרט גלרי המתאים למי שאוהב אמנות קלאסית ודיוקנאות, או סיורי אמנות בשכונת מייפר וסוהו הכוללות ביקור בסדנאות אמנים וגלריות אותנטיות אשר נמצאות מחוץ למסלול התיירות הרגיל בעיר.

הסיורים הם באורך שעתיים-שעתיים וחצי ומתקיימים בעברית ו/או באנגלית. התערוכות הכלולות בסיור נבחרות בקפידה כל חודש בחודשו על ידי המדריכה, כך שאתם יכולים להגיע חודש אחרי לאותו סיור והתכנים יהיו לגמרי אחרים.

כלנית שכנר-לאופר היא מדריכת סיורי אמנות בלונדון המתעדכנים כל חודש בחודשו ומכילים ביקורים בתערוכות קבועות בעיר לצד תערוכות מתחלפות וזמניות, במוזיאונים ובגלריות החשובים והגדולים בעיר, בגלריות פרטיות ופחות ידועות ועוד.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה