מדריך קצר לשיפוץ דירה ותהליכי עבודה
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מדריך קצר לשיפוץ דירה ותהליכי עבודה 

מאת   28/08/2019 |  נצפה 429 פעמים

בימנו קיימים מגוון סוגי שיפוצים: בניינים, בתים פרטיים, דירות קטנות או גדולות וכדומה. אנשים רבים מחפשים את שירות שכזה, על מנת לתת יותר מרווח ומקום לחללים, לחדש את העיצוב, את רהיטים ואת החומרים. שיפוץ של דירה הינו נושא אשר ניתן להסביר ולהרכיב. אפשר לומר ששיפוץ דירה יכול לעיתים קרובות להביא לשינוי משמעותי של חללי הבית. אם הנכם משפצים דירה ולא יודעים כיצד להתחיל, אילו פרמטרים כרוכים בתהליך ומה התקציבים? תוכלו למצוא כאן מדריך קצר, אשר יעזור לכם בתהליך. 

תהליכי עבודה

על מנת למצות את הפוטנציאל של דירה, ניתן לעצור ולהתעכב על 3 תהליכים חשובים: 

אחסון ושימושים שונים של חללים 

ישנם כמה פתרונות על מנת למצוא אחסון בדירות קטנות. אפשר למצוא רהיטים דו שימושיים אשר יחסכו לכם מקום יקר, כגון מיטה עם מגירות וכדומה. בנוסף לכך, ניתן גם למצוא רהיטים מודולארים, שניתן לקפל בקלות ולחסוך במקום. עם זאת, בדירות קטנות אפשר להשתמש בחלל לפעילויות שונות. הכוונה היא למשל לאחד את חדר השירות והאמבטיה, או את חדר העבודה עם חדר השינה וכדומה. אפשרויות אלה יכולות לחסוך במקום של דירה ולתת הרגשה הרבה יותר מרווחת. 

תקציב לשיפוץ דירה

אם הנכם מתכננים לשפץ דירה קטנה, צריך לדעת שקיימים תקציבים שונים המתאימים לכל כיס. על מנת לחסוך בתשלום אבל לא באיכות של החומרים או שיפוצים, ישנם כמה אפשרויות ודרכים לבחירה. ראשית, ניתן לבחור קבלן מקצועי, אבל העדיפות הינה באזור מגורים שלכם. מומלץ גם לקנות את כל החומרים לשיפוץ בחנויות הקרובות אליכם. 

לגבי תחום הריצוף, ניתן לבחור סוגים שונים זולים יחסית, כך תקבלו רצפה איכותית ותוכלו לחסוך בין 300 ל600 שקלים. ניתן לבחור חומרים פשוטים ובגדלים סטנדרטים.  

צביעת דירת

צביעת דירה הוא תהליך מאוד משמעותי, מכיוון שניתן לקבל תחושה של דירה מרווחת או גבוהה יותר. אנשים רבים חושבים שלצבוע את כל הקירות בלבן נותן הרגשה של דירה גדולה. אך מומלץ לצבוע קיר או שניים בצבע אחר על מנת לקיים את אפקט זה כמו צהוב בהיר או ירוק. מומלץ להתייעץ עם מעצבי פנים, על מנת להבדיל בין כל פירושי הצבעים, ולבחור את הצבע הכי מתאים לדירה שלכם.

בהצלחה!

נטע אלתרמן | בלוגרית וכותבת תוכן

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה