הביטוח המומלץ לנסיעות לחול
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

הביטוח המומלץ לנסיעות לחול  

מאת   18/08/2019 |  נצפה 268 פעמים

מה חשיבות של ביטוח המכסה אתכם בנסיעתכם לחו"ל, מה הביטוח מכסה והאם אתם באמת צריכים ביטוח?

בין אם אתם נוסעים עם המשפחה והילדים לחופשה השנתית שלכם או לחופשת חג ובין אם אתם נוסעים עם בן או בת הזוג לסוף שבוע רומנטי או גם אם אתם מצטרפים לקבוצה מאורגנת אל תשכחו פרט חשוב ביותר שצריך לדאוג לו מיד עם הזמנת כרטיס הטיסה.

ביטוח שיכסה אתכם מעבר לים הוא חיוני וחשוב ביותר ומאפשר לכם טיפול רפואי במקרה הצורך וגם שינוי ואף ביטול הנסיעה במקרים חריגים ללא הפסד כספי גדול של הכסף שכבר השקעתם בקניית הכרטיסים.

 

הכיסויים הכלולים בחבילה הבסיסית בפוליסה

מהו ביטוח נסיעות לחו"ל?

לא לחינם הפך ביטוח נסיעות לחו"ל לביטוח הנפוץ והפופולרי ביותר בקרב הישראלים הנוסעים לחו"ל, כי ביטוח נסיעות לחו"ל כשמו כן הוא, הוא מעין כרטיס אשראי לצרכי ביטוח ייעודי מעבר לים. כשאתם מזמינים ביטוח נסיעות אתם מקבלים כרטיס אשראי איתו תתנהלו בעת החופשה בחו"ל באם יעלה הצורך.  

יתרונו הגדול של ביטוח מסוג זה הוא שבעת השהייה בחו"ל, אתם לא תאלצו לשלם מכיסכם הפרטי את ההוצאה הנדרשת בעבור שירותים רפואיים במידה ותזדקקו להם ואז לחכות לחברת הביטוח שתחזיר לכם את הכסף. 

באם נזקקתם לשירות רפואי בעת החופשה בין אם זה אצל הרופא המקומי או בבית החולים, אתם משלמים בעזרת כרטיס האשראי שקיבלתם מחברת  הביטוח ולא מכיסכם הפרטי, זהו יתרון עצום מבחינה כלכלית. 

למה צריך ביטוח והאם ניתן להסתדר בלי?

חשוב וכדאי לדעת כי לאחר הזמנת כרטיס הטיסה לחופשה שלכם כדאי להזדרז ולהזמין מיד ביטוח נסיעות, ביטוח כזה מגן עליכם גם בארץ עד לתאריך הנסיעה אם חס וחלילה תאלצו לבטל או לדחות את הנסיעה.

חשוב לציין כי ביטוח קופות החולים בארץ וגם ביטוחי הבריאות הפרטיים אינם מכסים אותכם בחו"ל במקרה של בעיה רפואית כזו או אחרת. 

אם במקרה נזקקתם לחדר מיון או טיפול רפואי שעלותו יקרה מאוד תאלצו לשלם מכיסכם הפרטי אם אין ברשותכם את הפוליסה המתאימה לכך. 

מהם היתרונות של ביטוח נסיעות ייעודי?

קיימים מספר יתרונות לכרטיס הביטוח הרפואי של חברות הביטוח וניתן להתעדכן בהם באתר האינטרנט במהירות וביעילות. 

הכרטיס המגנטי מעניק פטור מלא מהשתתפות עצמית בהוצאות הרפואיות בעת השימוש בו. 

תוכלו להתאים את הביטוח על פי סוג הנסיעה שלכם לחו"ל כגון:

ובנוסף לכך, ביטוח הנסיעות לחו"ל כולל שירות של מוקד רפואי זמין בכל שעות היממה שילווה אתכם בכל זמן שהייתכם בחו"ל ואף יסייע לכם בקבלת השירות הרפואי הטוב ביותר.

עם נסיעות מרובות לחו"ל בשנים האחרונות, יש חשיבות רבה לביטוחים המכסים הוצאות רפואיות בלתי צפויות ובהחלט לא רצויות.

חברת ביטוח My-Advice המשווקת ביטוח נסיעות לחו"ל פספורטקארד 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה