תרגול פסיכומטרי - איך עושים נכון?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

תרגול פסיכומטרי - איך עושים נכון? 

מאת   06/08/2019 |  נצפה 1131 פעמים

מבחן הפסיכומטרי בנוי בצורה כזו שהוא בוחן את היכולות הלימודיות שלכם בעיקר ומעט את הידע שלכם. ציון גבוה במבחן הפסיכומטרי לא אומר שאתם גאונים אלא מראה על הפוטנציאל הלימודי שלכם והיכולות שלכם במסגרת הלימודית. עם זאת, גם אדם חכם ביותר, ללא תרגול פסיכומטרי כמו שצריך כנראה גם לא ישיב את הציון הרצוי. חשוב להכיר היטב את מבנה המבחן ולדעת כיצד לתרגל בצורה מהנה. אם תדעו לעשות זאת נכון אין ספק שאתם תהיו בדרך הנכונה להוציא את הציון המתבקש ולהתחיל את מסלול הלימודים בצורה המיטבית עבורכם ובגיל המתאים. אם תחכו יותר מדי זמן ייתכן וגם החשק שלכם ללמוד יעבור.

מבנה המבחן:

תרגול פסיכומטרי מתחיל קודם כל בהכרת מבנה המבחן. המבחן מחולק ל-3 חלקים: חשיבה כמותית, אנגליה וחלק מילולי. לכל חלק יש את התרגילים שלו והזמן הקצוב לענות על השאלות. כאשר אתם מתרגלים את המבחן והמחלקות השונות בו אתם גם יכולים לאבחן אצלכם חוזקות וחולשות. למשל אדם שהוא חזק בחשיבה הכמותית אבל חלש באנגלית ולכן יודע שצריך לשפר את אוצר המילים שלו באנגלית ובכלל מה שצריך בחלק זה.

 

תרגול פסיכומטרי בצורה מהנה:

תרגול פסיכומטרי יכול להיות דבר חופר ומשעמם אם לא יודעים כיצד לעשות אותו. ראשית, אם תנסו לפתור את השאלות על פי הרצוי תקבלו מצוי מאוד לא נעים בדמוי ציון פסיכומטרי נמוך מאוד ויציאה מהמבחן מלאה בעוגמת נפש. אין זה אומר שלא תוכלו לנסות שוב כבר במועד הבא אבל זה בהחלט יהיה מבאס. תרגול כמו שצריך במסגרת קורס פסיכומטרי תראו כיצד אפשר גם ליהנות מהלימודים, גם לתת לקיצורי הדרך לענות על השאלות במקומכם וגם להרוויח את הציון הגבוה שאתם רוצים ואפילו גבוה מכך. לפרטים נוספים אנו ממליצים ליצור קשר ולברר מידע נוסף אודות הקורס.

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה