משרד חקירות מקצועי, הוא הפתרון לחקירה אפקטיביות, כחוק.
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

משרד חקירות מקצועי, הוא הפתרון לחקירה אפקטיביות, כחוק. 

מאת   04/08/2019 |  נצפה 944 פעמים

אם אתה חושד כי אשתך מנהלת רומן או אם את מגלה סימנים מחשידים בהתנהגותו של בעלך, משרד חקירות הוא הפתרון עבורך, לאיסוף ראיות כחוק. 

טיעון משמעותי בבית המשפט. 

חקירת בגידה היא עניין מורכב הדורש מיומנות, מקצועיות והרבה מאוד רגישות מצד החוקר. משרד חקירות רציני ינהל את החקירה אך ורק במסגרת החוק, ללא פגיעה ברכוש או חלילה באדם. מטרתה של חקירת בגידה היא איסוף מידע מהימן אשר יספק הוכחה לניהול רומן מחוץ לנישואים של אחד מבני הזוג. מידע אשר ישמש טיעון בעל משמעות בבית המשפט במקרה של גירושין. 

גירושין או הצלת הנישואין?

עד כה, מעורבותו של חוקר פרטי הוכחה כבעלת משקל רב בתיקי גירושין רבים - ולמעשה זו תהיה טעות גדולה לגשת להליך או להתעמת עם הצד הבוגד ללא הוכחה ראייתית.

ואמנם, חשיפת הבגידה על ידי חוקר פרטי מטעם משרד חקירות,יכולה להביא לגירושין של בני הזוג. אולם במקרים אחרים, יכולה החשיפה להעביר את כל מערכת הנישואים לפזה חדשה. מצב כזה יכול לקרות כאשר שני בני הזוג מוכנים לצאת למסע מחייב של תהליך טיפולי ושיקום היחסים וכאשר הצד הנבגד מוכן להתעלות על הכאב והפגיעה, להמשיך הלאה ולהציל את הנישואים. בכל מקרה החקירה חשובה מאוד לגילוי אמת.

ככל שהבגידה נמשכת ועל פני זמן רב מידי, כך ההרס של מערכת הנישואים מעמיק וקשה יותר לתיקון. 

למה לצפות בהיכנסך אל משרד החקירות?

אם מדובר על משרד חקירות מבוסס, נציגי המשרד יקשיבו קשב רב למצוקה ולחשש שלך, ילמדו את הסיפור שלך ויציעו אסטרטגית פעולה. חוקרים פרטיים מיומניםהם בעלי ניסיון רב ומכירים מאות סיפורי בגידה ולכן יכולים להבין אותך ולהכיר ברגישות המיוחדת. התיק ינוהל בשקיפות מלאה מולך ועל פי חוק. משרדמקצועי ומנוסה פועל בשיטות מתקדמות ומשתמש בציוד הטכנולוגי העדכני ביותר אשר קיים בשוק.

שירותים נוספים משיקים שחשוב לבחון

בין אם מדובר על מעקבים, האזנות סתר, חקירות כלכליות, איסוף מידע עסקי על מתחרים, חשד לפלילים ועוד - משרד חקירותרציני גם מספק שירותי אבטחה, הגנה על מידע רגיש, מעקב אחרי עובדים המעוררים חשד ומניעת ריגול עסקי. וכאשר כל השירותים מתבצעים על ידי חוקר פרטי מיומן ובעל רישיון כנדרש בחוק, הטיעון שלך הופך לחזק הרבה יותר.

לבסוף, חשוב להקפיד על בחירת משרד חקירות רציני ובעל מוניטין

יש לבחור חוקר פרטי בזהירות ולא להתפתות לשרלטנים. רק משרד מוכר ובעל וותק מסוגל לספק חוקרים אמינים ומיומנים. חקירה אשר אינה מנוהלת במקצועיות ועל פי חוק בדרך כלל תגרום הרבה יותר נזק מאשר תועלת.

משרד מקצועי המעסיק חוקרים מיומנים ובעלי ניסיון, ינהל עבורך תיק חקירה בדיסקרטיות, בשקיפות מלאה ובזמינות של 24 שעות ושבעה ימים בשבוע בעזרת שירות אדיב, זמינות מלאה, שקיפות לאורך הדרך – והשגת תוצאות מהירות ומדויקות. אלה ועוד מאפיינים משרד אשר כדאי לשכור את שירותיו.   

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה