מעקב אחר מטפלת
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מעקב אחר מטפלת 

מאת   02/06/2019 |  נצפה 1196 פעמים

מעקב אחר מטפלת

בשנים האחרונות אנו עדים להרבה מקרי אלימות קשים, של מטפלות כלפי תינוקות, ילדים והורים מבוגרים. כשאנו שומעים על מקרים כאלה, הם גורמים לנו לחשוב פעמיים עד כמה אנו סומכים על המטפלת שלנו בזמן שאנו מחוץ לבית. באמצעות חוקר פרטי אשר מתקין מצלמות נסתרות בחדרי הבית, ניתן לצפות און ליין מהנייד, במטפלת ולחזק את החשדות שלנו או להפריכם.

לשם מה יש צורך בהתקנת מצלמה נסתרת?

הצורך בהתקנת מצלמה נסתרת מתחיל, כשאנו מתחילים לחשוד במטפלת שעובדת אצלנו, בין אם זה חפצים שנעלמים, התנהגות מוזרה של המטפלת כלפי המטופלים, התנהגות מוזרה של הילד, שהוא רואה את המטפלת ועוד. על מנת לאשש את החשדות שלנו ולהגן על היקרים לנו וכן על רכושנו הפרטי, ניתן להתקין מצלמות נסתרות בחדרי הבית, על מנת לראות כיצד המטפלת מתנהגת כלפי הילד או התינוק כאשר בני הבית לא נמצאים. מטפלות רבות מעמידות פנים שהכל בסדר ואף מצויין, אך דרך המצלמות רואים דברים ממש אחרים. לכן על מנת להיות רגועים ובטוחים שהילדים בידיים טובות, התכשיטים, הכסף וחפצים שונים לא נעלמים מהבית באופן פתאומי זה הזמן לשכור את שירותיו של חוקר פרטי ולראות אם אכן החששות שלנו לא היו לשווא.

 באילו מצבים יש צורך בהתקנת מצלמה נסתרת?

התקנת מצלמת נסתרת נעשית כאשר מדובר על מצבים בהם אנו חושדים במטפלת עקב סימנים מחשידים כלפי התינוק, הילד, או ההורים, או שאנו רוצים לראות אם המטפלת אכן מטפלת, או שהיא מעבירה את היום בעישון סיגריות ואינה מטפלת כראוי. על מנת לקבל את השקט הנפשי שאתם צריכים, יש לשכור את שירותיו של חוקר פרטי, שמבין את רגישות הנושא ויתקין מצלמה נסתרת או כמה מצלמות בחדרים בהם נמצאת המטפלת רוב הזמן. 

מהם הסימנים המחשידים שמצריכים מעקב אחר המטפלת?

מעקב אחר המטפלת, באמצעות מצלמה נסתרת ושירותיו של חוקר פרטי, עוזרת לנו לדעת מה קורה בביתנו כשאנו לא נמצאים. סימנים מחשידים שמצריכים מעקב אחר המטפלת יכולים להיות התנהגות שונה של התינוק או הילד שאינו מוכן לישון או מפחד, אינו אוכל, אינו מעוניין להיות עם המטפלת, בוכה שהמטפלת מגיעה, מרטיב במכנסיים ועוד. מעבר לכך, חפצים שנעלמים בתדירות גבוהה כולל כסף ותכשיטים הם סימנים מחשידים מאוד. באמצעות שירותי חוקר פרטי המתקין מצלמות מעקב נסתרות, ניתן לתפוס את מטפלת בשעת מעשה ולמנוע התעללות והזנחה בילדינו. צפייה און ליין, דרך הנייד, בפעולות המטפלת כשאתם לא נמצאים בבית, עוזרת לכם לחזק את הטענה שהתנהגות המטפלת אינה תקנית, או שהיא אכן עושה את עבודתה בנאמנות ובאהבה.

איזה מצלמת מעקב מתאימה למעקב אחר המטפלת?

מאחר שקיימים סוגים שונים של מצלמות נסתרות וגלויות, חשוב למצוא מצלמות קטנות, נסתרות ובאיכות ללא פשרות, אשר משדרות לכם און ליין לנייד ואף מקליטות באיכות גבוהה את המתרחש בבית. כמו כן, חשוב שתוכלו לצפות מכל מקום אם זה דרך המחשב, הנייד או כל אמצעי תקשורת אחרת. ככל שהמצלמות יהיו איכותיות, כך התמונה שתקבלו תהיה חדה וברורה יותר. לכן אל תתפשרו על הטוב ביותר, כשמדובר על בטחון ילדכם.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה