שמחת ההתגלמות בגוף וכיצד היא יוצרת קלות במציאות
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

שמחת ההתגלמות בגוף וכיצד היא יוצרת קלות במציאות 

מאת   15/03/2019 |  נצפה 972 פעמים

ישנן תפיסות רוחניות רבות בנוגע לחיבור בין הגוף הפיזי ובין הוויה ומודעות. לעומת זאת, בחברה המערבית של היום כמעט ואין חשיבות לקשר בין הגוף להוויה, פתרון הבעיות נעשה בעזרת ריפוי סימפטומים והקלה על הכאב.
מה אם הגוף וההוויה קשורים בקשר הדוק שלא ניתן להתעלם ממנו?
ואם אם נבחר אחרת, נכיר בגוף שלנו כחבר הכי טוב? מה אם נוכל ליצור שיתופיות, אחווה והכרת תודה?

נתייחס רגע לפיזיקה, החוק השלישי של ניוטון טוען כי כוח המפעיל כוח מסוים יקבל התנגדות באותה העוצמה. כאשר אנו נוהגים "בכוחניות" כלפי גופנו (או כלפי האחר), נקבל את אותה כוחניות בחזרה. למשל, כאשר נבחר לטפל בסימפטום הבעיה או הכאב במקום בשורש, נמשיך לחוות אותם בדרכים ותחומים שונים בחיינו.
היכולת להכיר באיכויות המשותפת של בהוויה והגוף הן אלו שיאפשרו ליצור ריפוי עמוק ואמיתי, בעזרת עבודה מודעת אנו יכולים להעניק לגוף את מה שהוא באמת מבקש, בצורה מודעת ולא מודעת.

עבודה משותפת בין גוף למודעות ניתן לעשות באמצעות "סשן אנרגטי" (טיפול המתבצע על ידי מגע וכלים אנרגטיים נוספים), נאפשר לעצמנו להתייחס לכל רמות ההוויה והגוף ונתחיל ליצור מערכת יחסים שונה עם גופנו.

התהליך מתחלק ל- 3 חלקים עיקריים:
1.ניקוי ושחרור טראומות עבר וריפוי כאבים - הרבה אנשיו משתמשים בגוף שלהם כמחסן רגשות מחשבות והרגשות - לעיתים רבות אפילו לא שלהם, בתור שלב ראשןו נרצה להכיר בתפקידים שלא משרתים יותר וכל מה שאיחסנו בגוף שלא מרחיב את עולמנו ולשחרר.
כך יתפנה מקום לשמחה וקלילות וגם נרגיש יותר טוב
2.העצמה והכרה ביכולות והאיכויות שבנו  - הכרה במתנה שאנחנו, כלומר להכיר במה אנחנו טובים ולא כיצד לשפוט את עצמנו ולהרגיש רע. כאשר אנחנו מאפשרים לעצמנו להיות טובים כפי שאנחנו אנו יכולים לראות את האכויות והיכולות שבשמם שפטנו את עצמנו כל החיים - וכך צמצמנו והקטנו את עצמנו.
3.בחירה בשינוי והגשמה פיזית של מה שנבקש - לאחר שנשחרר ונעצמין את מי שאנחנו נוכל להגשים את כל מי ומה שאנחנו מבקשים להיות בעזרת המשאבים שהתפנו - ולהביא לביטוי פיזי במציאות את כל מה שנרצה להגשים

כל שלב תומך בקודמו ומאפשר לנו להכניס קלות, קלילות ושמחה לגוף, ואת התגלמות השמחה בגוף. התגלמות השמחה בגוף מאפשרת לנו לחיות בנעימות, הנאה והנעה בחיינו. לכל אחד מאיתנו מגיעה הקלות, השמחה והסיפוק מהמציאות הזאת וכשאנו מאפשרים לגוף להיות החבר הכי טוב שלנו אנו באמת יכולים להשקיע את כל האנרגיה באפשרויות בחירה חדשות ובהתרחבות של המציאות.

 

 

 

גיא הנזל מנחה סדנאות ומלווה אנשים להעצמה ובחירה בעצמם  
מנחה אקסס בארס ומנחה סדנאות אקסס קונשסנס

אתר: גיא מרחב לבחירה
עמוד פייסבוק: גיא מרחב לבחירה
ערוץ יוטיוב:   גיא הנזל

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה