מה עדיף? פסנתר חשמלי או אקוסטי?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מה עדיף? פסנתר חשמלי או אקוסטי? 

מאת   20/12/2018 |  נצפה 1095 פעמים

 

אם אתם מעוניינים להתחיל ללמוד פסנתר, כנראה ששאלתם את עצמכם את השאלה הזאת, האם לקנות פסנתר חשמלי או פסנתר אקוסטי? אם להגיד את האמת, מדובר בשאלה שהתשובה עלייה היא לא חד משמעית. מה שהופך את הדילמה לקשה יותר, במיוחד כשההבנה היא מצומצמת. אין ספק שעל אף הדמיון, מדובור בשני כלים שונים במיוחד עם הבדלים מאוד גדולים. במאמר הבא נסכור עבורכם את ההבדלים העיקריים ובכך נגרום לכם להבין איזה כלי הכי כדאי לקנות כאשר מתחילים ללמוד פסנתר.

מוכנים? בואו נתחיל!

 

איך נדע באיזה פסנתר לבחור – כל התשובות

אז לפני כל החלטה, חשוב לדעת את כל הפרטים על מנת לקבל החלטה מושכלת. נתחיל ונאמר שאין כוונה להטות את הכף כלפי סוג מסויים של פסנתר במאמר זה. הכוונה היא לחשוף אתכם לכל ההשלכות ולהציג את ההבדלים העיקריים.

 

 

יתרונות מול חסרונות

 

 

לסיכום

 

אין נכון או לא נכון. אנחנו מאמינים שכל קנייה תהייה חכמה כל עוד היא תואמת את הצרכים והרצונות שלכם. אם אתם מתחילים, אולי שווה לכם לקנות פסנתר אקוסטי, רק כדי לקבל את החוויה המלאה, אנחנו מאמינים שזה יהפוך אתכם לפסנתרנים טובים יותר. אבל זה מאוד תלוי במטה, אם פשוט מתחשק לכם לנגן, בשביל הכיף, אנחנו מאמינים שפסנתר חשמלי יעשה את העבודה.

 

בני מילר - פסנתרן וותיק בעל נסיון רב - אחד ממכווני הפסנתרים היחידים והמקצועיים בארץ ובעל מחסן פסנתרי בוטיק איכותיים במיוחד.


בקרו באתר שלי בני מילר -- 


http://bit.ly/2w6sVbQ

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה