הדפסת צ'קים ממוחשבים תוך ייעוץ של בית הדפוס
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

הדפסת צ'קים ממוחשבים תוך ייעוץ של בית הדפוס 

מאת   07/08/2018 |  נצפה 928 פעמים

מהו ייעוץ בנושא צ'קים ממוחשבים

כאן מדובר באיש מקצוע מטעם בית הדפוס אשר מגיע לבית העסק או שהאיש האחראי על הזמנת הדפסת צ'קים בחברה מגיע אליו, על מנת שיעזור לו בבחירת הצ'קים שישרתו את החברה וצרכיה בצורה הטובה ביותר.

ייעוץ זה, הוא לעיתים גלגל הצלה לחברה אשר נהגה להדפיס צ'קים לא מאובטחים, אשר עלולים ליפול בידיהם של נוכלי הזיוף, לחברה אשר מנסה למתג את עצמה מחדש אך לא הייתה מודעת לאפשרות של הדפסת צ'קים מעוצבים, לעסק אשר לא היה מודע לכך שכל צ'ק צריך להכיל קרוס וכיתוב של: 'למוטב בלבד' או 'לא סחיר' על מנת שהמוטב שעליו רשום אותו צ'ק 'יגלגל' אותו, (יסב אותו) ועוד.

כמו כן, עסקים רבים אינם מודעים לכך שהם יכולים לרכוש תוכנת הנהלת חשבונות עם מודול של צ'קים, נייר צ'קים בטיחותי וטיונר מיוחד להדפסה של צ'קים ולפתוח לעצמם ערוץ יעיל נוסף של הדפסת צ'קים ממוחשבים על ידי מדפסת הלייזר של העסק שלהם.

 

היכן ניתן להזמין יועץ או ייעוץ בתחום הדפסת צ'קים ממוחשבים

בתי דפוס רבים מודעים לכך שמתן ייעוץ מקצועי בתחום הדפסת צ'קים, יכול לעזור לתדמית של החברה שלהם וליצירת מוניטין חיובי ועל כן הן מציעות שירות זה ללקוחותיהם העסקיים.

ישנם בתי דפוס אשר יאפשרו שירות ייעוץ שיכלול פגישה עם אחד מבעלי המקצוע שלהם, בבית העסק שלכם או בבית הדפוס ואילו בתי דפוס אחרים יחשבו כי מתן ייעוץ טלפוני על ידי כמה נציגים הוא דבר יעיל יותר.

כך או כך, הייעוץ ניתן כחלק משירותי בית הדפוס, כאשר חלקם ידרשו סכום סמלי בעבור ייעוץ זה, ואילו אחרים יעניקו שירות זה בחינם כחלק מהמהלך השיווקי של בית הדפוס, להגדלת כמות הלקוחות וההזמנות הפוטנציאליות. 

 

הנושאים המרכזיים בפגישת ייעוץ

1. רקע על בית הדפוס - אל לנו לשכוח כי היועץ אשר יגיע אל בית העסק שלנו מטעם בית הדפוס מייצג את בית הדפוס ולכן הוא יספק לכם רקע על בית הדפוס, השירותים של בית הדפוס, ההתמחות שלו ויענה על כל שאלותיכם באשר להבדלים בין בית דפוס אחד לשני. ניתן לומר כי היועץ מאגד שני תפקידים: איש שיווק של החברה ומומחה בתחום שירותי החברה.

2. אופי החברה - היועץ יברר מהי גודל החברה או העסק של הלקוח, האם נעשה שימוש באופן תדיר בצ'קים, מהי כמות פנקסי צ'קים שבעל העסק מעריך שהוא יצטרך להזמין מדי שנה, האם החברה נוקטת באמצעים שיווקיים פרסומיים ופתוחה להדפסת צ'קים מעוצבים, ומהו התקציב השנתי אותה מייעדת החברה לכל הקשור אל הדפסת צ'קים.

לאחר שהיועץ יעיין בנתונים שנמסרו לו על ידי בעל החברה, הוא יוכל להציע מספר אפשרויות של סוגי צ'קים ובעל החברה יבחר מתוכן את זו המתאימה לו.

3. השירותים של בית הדפוס - כאן היועץ יסביר לבעל העסק על שיטות ההדפסה השונות (הדפסת אופסט, הדפסת לייזר ועוד), סוגי האבטחה שניתן להטמיע בעת תהליך ההדפסה, אופן תהליך ההזמנה, תהליך ההדפסה לכל שלביו, וכמו כן, הוא יסכם איתו באשר לזמן האספקה של פנקסי הצ'קים והאם מדובר באיסוף עצמי, או שבית הדפוס שולח שליח שיספק את פנקסי הצ'קים עד בית העסק.

אורי יוסף

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה