קייטרינג בופה או הגשה לשולחנות
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

קייטרינג בופה או הגשה לשולחנות 

מאת   02/08/2018 |  נצפה 796 פעמים

לקראת אירוע מתמודדים עורכי האירוע מול מספר שאלות בעלות משמעות רבה. אחת מהן נוגעת לתחום האוכל שיוגש באירוע. והוא מציב את הדילמה בין הגשת המנות לשולחנות באמצעות צוות מלצרים לעומת קייטרינג בופה. אז מה באמת מומלץ מבין שתי האפשרויות הללו? ראשית עלינו להגדיר במדויק מה שונה בין שתי צורות ההגשה. לאחר מכן נגדיר לעצמנו מה חשוב לנו שיהיה. מכאן הדרך להחלטה - קצרה.

קייטרינג הגשה – מה זה?

אירוע שנערך בשיטת קייטרינג ההגשה הינו אירוע בו האורחים ישבים במקומותיהם לצד השולחנות ברחבי האולם, וצוות רחב של מלצרים מגיש להם את המנות לפי סדר מתוכנן ומוגדר מראש. לרוב מדובר במנה ראשונה או מנת פתיחה, מנה מרכזית ומנת קינוח. אירוע שמתנהל בשיטה זו מחייב היערכות מתאימה עם צוות נרחב של מלצרים שיהיו אחראיים על השולחנות של האורחים, המלצרים יגישו במועד את המנות הרצויות. כמו כן צוות זה מסיר את הכלים לאחר האכילה ומוודא כי על השולחן יש שתיה מספקת וכלים נקיים.

מה הם היתרונות של קייטרינג הגשה?

יש מספר יתרונות בולטים לקייטרינג הגשה –

קייטרינג בופה – מה זה?

קייטרינג בופה הינו קייטרינג בו האוכל כולו מוכן בנקודה מרכזית. ואילו כל אחד מהאורחים צריך לגשת בכוחות עמו ולהכין לעצמו את הצלחת הרצויה לו. אין כאן צוות של מלצרים שטורח ומכרכר סביב האורחים. כל אחד ייגש בכוחות עצמו ויארגן את המנה הרצויה לו. האורח יוכל לסקור את האפשרויות ולבחור את מה שמתחשק לו לאכול.

מה הם היתרונות של קייטרינג בופה?

גם לקייטרינג בופה יש יתרונות –

לקראת אירוע ומתלבטים מה להזמין? מה שמנחה אתכם בקבלת ההחלטה צריך להיות התאמה לאופי האירוע שלכם ולאורחים שעתידים להשתתף בו. האם מדובר באורחים שמרניים שמתאים להם אירוע מאורגן כפי שמקובל מימים ימימה? או שמא יש לכם אורחים בראש פתוח שייהנו לחוות אירוע דינמי יותר? רק אם התשובה שלכם לשאלה זו חיובית מתאים לכם לבחור קייטרינג לאירועים בשיטת בופה.

קייטרינג לחתונות ושמחות צריך להתאים לאופי האירוע שלכם. רק כך תהיו מרוצים מהאוכל, מההגשה ומטיב האוכל. חשבו על המטרה ועל הצרכים. הכירו את החברות השונות שמציעות קייטרינג באזורכם וקבלו את ההחלטה הנכונה לכם!

מאיה - מפיקת אירועים 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה