מה חשוב לדעת על השכרת טנדר?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מה חשוב לדעת על השכרת טנדר? 

מאת   26/07/2018 |  נצפה 1571 פעמים

המודעות לאפשרות להשכיר טנדרים דרך חברות השכרת הרכב מתחילה לעלות בשנים האחרונות. השכרת טנדר מאפשרת לכל אחד מאיתנו להשתמש ברכב מסחרי גדול לכל משימה שתעלה, להפסיק להיות תלויים באחרים, וכל זאת בעלויות משתלמות בהחלט. רוצים לדעת יותר על האפשרות המועילה הזאת? המשיכו לקרוא.

השכרת טנדר - אלו סוגי טנדרים ניתן להשכיר?

מותגי רכבים רבים מוגדרים כ- "טנדרים" אך למעשה הכוונה בסופו של דבר היא לרכבים מסחריים בעלי קבינה אחורית שתפקידם הוא לעזור בהובלה של חפצים, מוצרים, סחורות וחומרי גלם ממקום למקום. ניתן למצוא טנדרים עם קבינות סגורות או פתוחות, קבינות ארוכות או קצרות, עם דרכי גישה למטען מאחורה או מהצד וחלקם אף מציעים וו גרירה לחיבור נגרר מאחוריהם. השכרת טנדר אף כוללת אפשרויות בחירה בין רכבים שמונעים על דלק או גז, אוטומאטיים או ידניים, נפחי מטען משתנים ואם עולה הצורך – גם טנדרים שמונעים ע"י תמסורת של 4X4.

מתי כדאי לשכור טנדר?

כאמור, הטנדרים השונים נועדו לשאת על גבם משקלים אדירים ותוכננו במיוחד לצרכי הובלה. על כן השכרת טנדר מתאימה בעיקר לבעלי מקצועות שעומדת מולם משימה שהרכב הספציפי שברשותם לא יכול לבצע, אך גם לאנשים פרטיים אשר מעוניינים לבצע בעצמם משימות מסויימות דוגמת הובלה עצמית של דירה או משרד או איסוף עצמי של סחורות ומוצרים. השכרת טנדר יכולה להתאים גם כאשר מדובר בטיולים משפחתיים או של קבוצת חברים – טנדרים בעלי 7 עד 9 מקומות יחסכו בהוצאות הדלק והבלאי של הרכב בזכות האפשרות למנוע יציאה של מספר רכבים בו זמנית, מה גם שניתן להעמיס על גבם את כל מה שנדרש לטיול מבלי לוותר על דבר.

ואם עדיין לא השתכנעתם, דעו לכם כי נהיגה על גבי טנדר היא גם שם נרדף לבטיחות מרובה. רכבים אלו רחבים, בעלי מתלים חזקים ומערכת היגוי קשיחה, דבר שגורם להם להיות יציבים ביותר על הכביש ובעלי דרגות בטיחות גבוהות יותר. אגב, אין שום צורך ברישיון מיוחד על מנת לנהוג על טנדר, ורישיון הרכב הפרטי מספיק בהחלט.

השכרת טנדר מתאפשרת על ידי חברות השכרה רבות בישראל. חלקן מציעות תנאים שהופכים את העסקה למשתלמת במיוחד עבור כל דורש כגון עלויות השכרה יומיות נמוכות, השכרת רכב ללא דמי פיקדון, אי חיוב בשבתות וחגים ומתן האפשרות גם לנהגים צעירים לשכור רכב מסחרי ללא בעיות מיוחדות. כל מה שצריך זה לבצע סקר שוק מעמיק בדרך לעיסקה משתלמת מכל הבחינות.

המאמר מוגש בחסות אביטל השכרת רכב
www.avital.co.il

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה