דברים חשובים לגבי תיקוני אופניים חשמליים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

דברים חשובים לגבי תיקוני אופניים חשמליים 

מאת   19/07/2018 |  נצפה 1263 פעמים

תקלות נפוצות באופניים חשמליים

בעת השימוש באופניים חשמליים, עלולות להיווצר תקלות שונות. להלן כמה מהן:

עלות התיקון

עלות תיקון אופניים חשמליים תלויה כמובן בחלק אותו יש לתקן. טווח המחירים נע בין עשרות שקלים בודדים לתיקון תקר בגלגל, והוא יכול לעלות למאות שקלים להחלפת בקר, ואף לטפס לאלפי שקלים בתקלות הכרוכות בסוללה.

אחריות תיקון האופניים

כאשר קורה נזק לאופניים חשמליים, האחריות מוטלת על החברה ועל היבואן. עם זאת, חנות טובה ואמינה תעשה את כל שביכולתה כדי להעניק טיפול ותיקון לאופניים על ידי המכונאים העומדים לרשותה. לכן מומלץ לבדוק כבר בעת הקניה כי החנות מספקת שירותי תיקונים וכי הטכנאים שלה איכותיים ומקצועניים.

טיפים לשמירה על אופניים חשמליים

אופניים חשמליים הן ללא ספק מוצר יקר. מומלץ להקפיד על כמה כללים כדי לדאוג לטיפוחם ולתקינותם:

 

רכישת אופניים חשמליים עולה כסף רב. הקפידו לשמור עליהם ולתחזק אותם, ואם יש צורך בתיקון עשו זאת אצל בעלי מקצוע אמינים. נסיעה טובה!

 

הבית של האופניים החשמליים

ישנו מוסך למכוניות, למשאיות ואף לאופניים פשוטים. מה לגבי אופניים חשמליים? האם גם להם יש מוסך מיוחד שבו דואגים לתחזוקה ולתיקון שלהם? על זאת תוכלו לקרוא בכתבה שלפניכם.

 

כאשר אופניים רגילים זקוקים לתיקון, ניתן לפנות לאיש מקצוע שיטפל בבעיה. הוא ינפח את הגלגל, יתקן את הבלמים או יחליף את הצופר. מה קורה כאשר אופניים חשמליים זקוקים לתיקון? האם מתקן אופניים רגיל יוכל לטפל בבעיה, או שיש לפנות לאיש מקצוע מיוחד?

מה מיוחד במוסך לאופניים חשמליים?

תיקון אופניים חשמליים הוא פעולה משולבת של בעלי מקצוע הן מהתחום הטכני והן מהתחום החשמלי. פעולה זאת נעשית באופן המיטבי והאיכותי ביותר במוסך ייעודי לאופניים חשמליים. במוסכים אלו עובדים אנשי מקצוע המשלבים קשת רחבה של כישורים – החל מידע באלקטרוניקה ועד ליכולת מכנית טובה, על מנת להעניק לאופניים החשמליים את הטיפול הספציפי שהם זקוקים לו. אופניים חשמליים הם מוצר פופולרי שמתחדש השכם והערב, וקיימים דגמים ותתי דגמים חדשים שיש לדעת להבחין ביניהם. לכן חשוב לפנות למוסך אופניים חשמליים איכותי ואמין, ולעבוד עם בעלי מלאכה מקצועניים ומנוסים שיודעים את אשר לפניהם.

מתי כדאי לפנות למוסך?

לא כדאי לפנות למוסך רק במקרה של בעיה או קלקול באופניים החשמליים. כשם שמומלץ לבקר אצל רופא השיניים אחת לתקופה, ללא קשר לכאב או חור בשן, על מנת לשמר ולתחזק את השיניים, כך כדאי להקפיד על ביקורים תקופתיים במוסך האופניים החשמליים. מומלץ לפקוד את מוסך האופניים לפחות פעם בחודש כדי שבעל מקצוע יוכל לבדוק האם הכלי עומד בכללי התקינות, ישמן את השרשרת וידאג לתחזוקה השוטפת.

על מה צריך להקפיד בבחירת מוסך?

מכל האמור לעיל, מובנת חשיבותה של הפנייה למוסך טוב. בבחירת מוסך כדאי להקפיד על מספר דברים:

 

לסיכום, נראה שלא די בקניה של אופניים חשמליות טובות ואיכותיים. חשוב לא פחות לדאוג להם לבית טוב ולבקר במוסך שיתחזק וישמר אותם כדי שיהיה ניתן ליהנות מהם לכל אורך הדרך.

 

אריק כהן

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה