למה כדאי לבצע מהר ייבוש חול לאחר נזק מים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

למה כדאי לבצע מהר ייבוש חול לאחר נזק מים 

מאת   19/07/2018 |  נצפה 717 פעמים

אין מה לחכות עם רטיבות מתחת למרצפות

יש דברים בהם אנו יכולים לטפל לאט ובזמן שנוח לנו, כשלעומת זאת יש דברים שמראים לנו במלוא העוצמה עד כמה חשוב לטפל בהם כמה שיותר מהר. אילו שמבררים לגבי שירות של ייבוש חול מבינים מיד שכדאי לטפל בבעיה כמה שיותר מהר אם הם רוצים להמשיך ולנהל את חייהם בבית או בדירה שלהם מבלי להרגיש תחושת אי נוחות.

 

נכונה העובדה שיש מקרים בהם יש בבתים או בדירות מסוימים לחות שכלואה מתחת לריצוף ובעלי הנכס לא ממש נחשפים אליה במשך זמן רב. אך אם לבסוף עולה הרטיבות הזאת מעל הפאנלים (מה שנקרא "עלייה קפילארית"), מבינים בעלי הנכס עד כמה הקירות הופכים להיות מכוערים ועד כמה הם מתחילים לסבול מריח לא נעים שאף אחד לא חפץ בו.

 

הבעייתיות בעבודות צבע לאחר רטיבות

הרצון לתקן נזקים שונים במהירות רבה מראה גם כיצד חשוב לעבוד בצורה מחושבת ולא לבצע פעולות מסוימות שלאחר מכן נתחרט עליהן. אם ניקח למשל קיר שעליו מופיעות פטריות או שעליו נראה טחב מכוער, נבין את רצונו של בעל הנכס או של דייר בנכס לבצע מספר תיקונים בקיר ולאחר מכן לצבוע אותו בגוון שמתאים לו.

 

אך אם פעולות אלה יבוצעו מבלי שתהיה הבנה שמדובר בנזק מים שימשיך להציג תופעות מכוערות כאלה על הקירות, הרי שכל העבודה מבוצעת לחינם. לכן מהלך של ייבוש חול לאחר תיקון כל נזק שנגרם ממים הוא זה שצריך לבצע אם רוצים לראות שלאחר תיקן הקיר וצביעתו, הפטריות או הטחב לא חוזרים להופיע ולכער את המראה.

 

מדובר גם במצב לא בריא

יש לא מעט דברים להגיד על מצב שבו הקירות מציגים רטיבות שמכערת את החלק הפנימי של המבנה. אך נראה כי חשוב להתייחס לא רק להיבט החיצוני והוויזואלי, אם נגדיר זאת כך, אלא גם להיבט הבריאותי. כלומר, חשוב מאוד להבין שבמקרים מסוימים רטיבות ולחות בתוך מבנה יכולות לגרום לסביבה לא בריאה עבור דיירים בגילאים שונים.

 

אילו שעושים בחוכמה ופועלים במהרה הן כדי לתקן את הנזק שגרמו המים כשחדרו מתחת למרצפות אל תוך החול או השומשום, והן להזמנת שירות מקצועי של ייבוש חול או שומשום, רואים שכר לעמלם כשהם נהנים משינוי המצב לטובה. בפועל, מדובר על אפשרות לחיות במקום שבו אין רטיבות מוגזמת ושהמראה הפנימי מרשים בזכות אפשרות לתקן ולצבוע ללא חשש מחזרת המראה המכוער.

 

 

מומחים לייבוש תת רצפתי בכל חלקי הארץ

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה