כל מה שצריך לדעת על ניסור יהלום בבטון
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

כל מה שצריך לדעת על ניסור יהלום בבטון 

מאת   04/07/2018 |  נצפה 1325 פעמים

עבודות ניסור בבטון נעשות על מנת לבצע שינויים ותיקונים בתוך בטון שהתקשה. יש צורך במקדח יהלום איכותי ובצוות מנוסה שיידע לבצע עבודה מהירה, איכותית ובעיקר בטוחה

אומרים שהיהלום הוא החבר הטוב ביותר של נשים, ואפשר להבין למה. היהלום הוא חומר מרהיב ביופיו שבדרך כלל מגיע עם תכשיטים כמו צמידים, שרשראות, עגילים וכמובן, טבעות נישואים. מעבר ליופי יוצא הדופן של היהלום, הוא ידוע גם כחומר החזק ביותר בטבע, ולכן, יש לו שימושים שישמעו לאנשים מעט משונים.

השימוש הנפוץ ביותר ביהלומים הוא כמובן לנוי וליופי מפני שמדובר בחומר יפה מאוד למראה שנמכר במחירים גבוהים מאוד ונחשב למוצר יוקרתי ואקסקלוסיבי, אך אנשי מקצוע רבים בתחום הבנייה והנדל"ן יודעים שהיהלום בא לידי שימוש גם לעבודות קשות דוגמת ניסור וקידוח בטון. העבודות הללו לא יכולות להתבצע עם מקדחים רגילים, אלא רק עם העוצמות הבלתי נתפסות של מקדחי יהלום.

הבטון, כידוע, הוא החומר החזק והדומיננטי בכל אתר בנייה והוא מהווה את הבסיס של מרבית המבנים שנבנים בעת המודרנית. בטון נחשב לחומר חזק במיוחד, ובצדק, אך גם אותו אפשר לעצב מחדש, בעזרת אותם מקדחי יהלום רבי עוצמה. ביצוע שינוי מכל סוג בבטון נעשים באמצעות מקדח יהלום איכותי שמופעל על ידי צוות מנוסה ובעל ידע מתאים.

לבצע הפרדה

חשוב מאוד להפריד בין ניסור יהלום לבין קידוח יהלום, מפני שאלו סוגי עבודה שונים מאוד בתכלית. ניסור יהלום מבוצע כאשר רוצים לבצע תיקונים ושפצורים קטנים בבטון. למשל, כאשר רוצים לייצר תעלת אוורור, נישות או עיטורים מיוחדים בתוך הבטון עצמו. העבודה נעשית עם מקדח קטן יחסית, וכמות לא גדולה של אנשי צוות.

מנגד, קידוח יהלום היא עבודה מאסיבית יותר. יש צורך במקדח עצום וכמות גדולה של אנשי צוות כדי לבצע נקבים גדולים, למשל למטרת ייצור של דלתות או חלונות. הדקויות הללו חשובות מאוד ואפשר להיעזר בהם כדי למצוא את הצוות המתאים ולשלם את המחיר ההוגן.

סקר שוק הוא חשוב מאוד בהזמנת איש מקצוע לניסור וקידוח בטון. אנו רואים המון שלטים של קידוח וניסור בטון ברחובות, אך אין זה אומר שאלו הם אנשי המקצוע הטובים ביותר. צריך לוודא שהצוות עובד לפי כל ההנחיות, ושיש לו את הניסיון המתאים לביצוע עבודות בסדר גודל ספציפי. יש לבקש תיקי עבודות ואישורים עוד לפני שמתחילים לעבוד והעדיפות היא גם לייצר מסגרת זמן לביצוע העבודה, כדי למנוע התפזרות והוצאות נוספות של כספים.

רונן יעקב

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה