דוקרנים להרחקת יונים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

דוקרנים להרחקת יונים 

מאת   30/06/2018 |  נצפה 1328 פעמים

 

כולנו מכירים את היונים שנוהגות להתגודד על גגות רעפים, מרפסות, מזגנים, מסתורי כביסה ומקומות אחרים אשר נראים אטרקטיביים בעיני היונים. וכאשר היונים מתגודדות הן יוצרות מפגע תברואתי ואסתטי. דוקרנים להרחקת יונים נועדו לתת פתרון לבעיה זו, לפעמים באמצעות פתרון משלב רשתות ליונים יחדיו עם דוקרנים. הדוקרנים להרחקת יונים עושים דבר פשוט, הם הופכים את אותן המשטחים, כמו המזגן, למקום שהיונים פשוט לא יכולות לשבת עליו. כאשר המשטח מכוסה בדוקרנים היונה פשוט לא מוצאת מקום לשבת ותחפש מקום אחר.

וזה לא פוגע ביונים?

למרות שהיונים מהוות מטרד ומפיצות מחלות בקרב בני האדם, הדברתן היא אינה פעולה רצויה ויש להרחיקן בצורה הומנית. דוקרנים היא מילה מפחידה היוצרת אצל רבים רושם כאילו מדובר בפתרון הגורם לפגיעה פיזית ביונה. דוקרנים אינם פוגעים ביונים, הם פשוט מונעים מהיונים לשבת במקומות שבהן הן מפריעות. היונים מחפשות מקומות אחרים כאשר הן בריאות ושלמות. דוקרנים להרחקת יונים מעניקים פתרון הומני לבעיית היוני

דוקרנים להרחקת יונים – פתרון קבוע

בעזרת דוקרנים להרחקת יונים ניתן להיפטר מהיונים אחת ולתמיד. אין מדובר בפתרון שעליו יש לחזור באופן תקופתי, כמו במקרה של הגברת מכרסמים או הדברת מקקים. יש להתקין את הדוקרנים פעם אחת והם מספקים פתרון קבוע לשנים ארוכות.

דוקרנים להרחקת יונים עשויים פלדלת אל חלד, דבר המעניק להם עמידות לאורך שנים. הם עמידים בפני קרינת השמש, הלחות והגשם. את הדוקרנים יש לקבע אל המשטח וישנן דרכים שונות לעשות זאת, החל מהברגה ועד שימוש בדבקים שונים. כל תהליך ההתקנה של הדוקרנים הוא תהליך פשוט ומהיר, פרט חשוב המוזיל לכם את העלויות.

דוקרנים להרחקת יונים תוכלו למצוא בבתים פרטיים, בנייני דירות, משרדים ומקומות ציבוריים. לא תמיד שמים לב אליהם, אך אם תפקחו היטב את העיניים תוכלו להבחין שזהו פתרון נפוץ ומקובל. רבים בוחרים בפתרון זה מכיוון שהוא יעיל, זול ואינו פוגע ביונים.

החשיבות של הרחקת יונים

הרחקת יונים מאזורי המגורים יכולה להיות עניין של חיים ומוות. היונים נושאות מחלות רבות אשר עלולות להדביק את בני האדם. בסביבת המחיה של היונים ישנה נוכחות גדולה של בקטריות מסוכנות הגורמות למחלות מסוגים שונים. בנוסף למחלות מדובר גם במראה לא נעים וריח רע. חשוב להרחיק את היונים מביתנו ומהמקומות בהם גרים בני האדם על מנת להימנע מאותן המחלות המועברות על ידי יונים.

בעזרת דוקרנים תוכלו להרחיק את היונים מסביבת המגורים שלכם וכל זאת מבלי לפגוע ביונים. אם גם אתם סובלים מבעיה של יונים, התקשרו אלינו מייד והזמינו דוקרנים להרחקת יונים. ישנם מספר סוגים של דוקרנים המשתנים בעיקר ברוחבם, חשוב להתאים למשטח המיועד את סוג הדוקרנים המתאים על מנת לכסות אותו בצורה הנכונה אשר לא תאפשר ליונים להגיע.

 

 

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה