מערכות אוורור ופינוי עשן
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מערכות אוורור ופינוי עשן 

מאת   27/06/2018 |  נצפה 1204 פעמים

כיום יש צורך הולך וגודל לפתרונות חכמים של פינוי עשן, עקב ריבוי מקרים והעירכות מחדש צצו המון חברות בשוק לפינוי עשן, מערכות אוורור ומפוחים לשחרור עשן. כמו אורגניזם גדול גם מבני תעשייה ואפילו גורדי שחקים צריכים לנשום. מבנים סגורים המכילים בתוכם מספר רב של אנשים צריכים מערכות אוורור מתקדמות על מנת לוודא שיהיה בפנים אוויר נקי לנשימה לסובבים בפנים וגם במקרי חירום לפינוי עשן שיאפשר חילוץ ונשימה.

על מנת לאפשר לאנשים במבנה גדול לנשום יש צורך בפתרונות חכמים של מערכות האוורור. לשם כך יש צורך בחברה המתמחה בייצור של מערכות אוורור ופינוי עשן ולאוורור חללים גדולים וסגורים כגון חניונים, מבני תעשייה ועוד. את העשן יש לפנות במהירות וביעילות רבה דרך מפוחים לשחרור עשן על מנת לאפשר סביבה נעימה לעבודה לאנשים העובדים באותו המקום, על מנת לשמור על בריאותם ועל מנת לספק להם אוויר נקי לנשימה שיאפשר להם לעבוד במקום שעות רבות בנוחות ובסביבה נעימה. מפוחים לשחרור עשן הם הפתרון המהיר, היעיל והאפקטיבי ביותר לטיפול בעשן מסוכן. גם במקרים של מבני תעשייה וגם במקרים של כל מבנה גדול למקרי חירום. העשן שאינו מתאים לאוויר לנשימה חייב להתפנות מהמבנה ולאפשר לאנשים הנמצאים בסביבה לנשום אוויר נקי מבלי לסכן את הבריאות שלהם או את התחושה הכללית שלהם במקרה שמדובר במקום עבודה יום יומי.

יש צורך בפתרונות חכמים לפינוי עשן מחניות וממבנים שונים, פרטיים ותעשייתיים, גדולים וקטנים. הצורך הוא בפתרון לכל סוג של מבנה הדורש מערכת חכמה של פינוי עשן חכם. כדי שנוכל לנשום אוויר נקי, כדי שנוכל ליצור פינוי חכם של עודף פחמן חד חמצני הנפלט ממכשירים רבים ורכבים היכול לגרום להרעלה במקרה חריף של הצטברות, יש צורך לפנות ולאוורר חללים סגורים.

המערכות החכמות הקיימות היום מסוגלות לפנות אוויר מבניינים ומבני תעשייה גם במקרה של מבנים מיוחדים ומבנים הקשים לתפעול והנחת יסודות למכשור מתקדם. אחד הפיתוחים הוא מערכת המפנה אוויר מכל קומה ומכל סוג מבנה. המערכות ישאירו לכם אוויר נקי במבנה ויפנו כל חדר, קומה או חניון ויתנו אפשרות לעבוד בצורה נעימה ללא עודפי חום או גזים רעילים.

אוורור הוא דבר חשוב לסביבת עבודה ובמיוחד לחניונים ומבנים תעשייתיים. קיימות היום מערכות מתקדמות לפינוי עשן ממבנים תעשייתיים, חניונים ועוד. אוויר נקי לנשימה הוא חשוב ואנו רוצים למנוע מצב בו יהיה חלל שאינו מאוורר ויכול לגרום במקרים קיצוניים לפגיעה באנשים העובדים באותה הסביבה.

מטלפרס פתרונות חכמים מגוון רחב של מערכות אוורור ופינוי עשןתוך התאמה מלאה לצרכי הלקוח


metalpressmart.co.il

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה