מתי נזדקק לפורץ דלתות?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מתי נזדקק לפורץ דלתות? 

מאת   26/06/2018 |  נצפה 1563 פעמים

לעולם אתם לא יודעים מתי אתם נזקקים לפורץ דלתות, אך בהחלט על פי הניסיון ניתן להגיד בוודאות שיגיע הרגע בו תצטרכו שירות של פורץ דלתות. זה יכול לקרות בכל שעה משעות היממה ובכל יום מימות השבוע, זה יכול לקרות בשבתות ובחגים, כלומר מחוץ לשעות העבודה הרגילות. אך אל דאגה מנעולנים מקצועיים תמיד זמינים ועונים לקריאות חירום 24 שעות ביממה.

 

הנסיבות בהם אתם עלולים להזדקק לפורץ דלתות

להלן כמה דוגמאות למקרים שכיחים בהם אנשים צריכים את שירותי המנעולן:

פריצת דלת טרוקה – דלתות רבות דורשות מפתח על מנת לפתוח אותן מבחוץ, גם כאשר הן אינן נעולות. המשמעות של זה היא שאם יצאתם מהבית לכמה רגעים, אולי בשביל לדבר עם השכנים, והדלת נטרקה אז אינכם יכולים להיכנס ללא מפתח. זה בהחלט יכול לקרות שאתם עומדים בחזית הבית אבל בגלל משב רוח הדלת נטרקת ואז אתם קולטים שאין לכם מפתח. במקרה כזה אתם נזקקים לשירותיו של פורץ דלתות.

תיקון דלתות – אל תשכחו שפורץ דלתות הוא בעצם מנעולן, כלומר איש מקצוע המעניק מגוון של שירותים למנעולים ולדלתות. לכן לפעמים אין בעיה בפתיחת הדלת הדורשת פורץ אך יש צורך בתיקון ומנעולן יכול לעשות זאת. אלו יכולים להיות דברים כמו חיזוק הצירים או אפילו קיצור דלת במקרה של התקנת פרקט על רצפה קיימת וכו'.

שדרוג מנעולים – אם חשוב לכם הביטחון האישי אתם צריכים לוודא שיש לכם דלת איכותית ומנעול חזק. אם אתם מרגישים שדלת הבית שלכם אינה בטוחה והמנעול מיושן אז יתכן כי הגיע הזמן לשדרג. מנעולן יכול לייעץ לכם ולשדרג את הדלת והמנעול על מנת שתוכלו להיות שקטים ורגועים. כמו כן, קיימים מגוון גדול של מנעולים וצילינדרים ברמות בטיחות שונות (חלקם נגד פריצה שקטה של גנבים ופורצים מומחים וחלקם נגד קדיחה). את המידע וההבדלים עליכם להתייעץ עם המנעולן.

החלפת צילינדר – במקרים רבים לקוחות מזמינים שירות של החלפת צילינדר, ללא צורך בפריצת דלתות. למשל במקרה ששכרתם דירה לתקופה של כמה חודשים, יתכן שתרצו להחליף את הצילינדר. הבעיה שאתם מתמודדים איתה היא שהמפתח של הדירה החליף הרבה ידיים. אינכם מכירים את הדיירים הקודמים ואינכם רוצים לקחת סיכון. אם תחליפו צילינדר זה בעצם אומר שתקבלו מפתח חדש. במקרה ולדיירים הקודמים ישנו העתק של המפתח, הם לא יוכלו להשתמש בו לאחר שתחליפו צילינדר.

 

יוסי שלום הינו מנעולן  מורשה משטרת ישראל המתמחה בכל סוגי הפריצות. רכבים, דלתות פלדה, כספות כבדות.


 


 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה