זיווד לרכב מסחרי קטן
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

זיווד לרכב מסחרי קטן 

מאת   20/06/2018 |  נצפה 1901 פעמים

זיווד לרכב מסחרי קטן

רכב מסחרי קטן הינו רכב בעל שורת מושבים אחת לנוסעים ותא מטען. 
בשוק נכון להיום קיימים מס דגמים של רכבים מסחריים קטנים והם : פיאט קובו, סיטרואן ברלינגו פיאט דובלו, דאצי'ה דוקר, ניסן 200 NV, פולקסווגן, סיטרואן ברלינגו.

בעלי מקצוע כמו חשמלאי, אינסטלטורים, טכנאים ועוד יכולים להפוך את רכביהם לכלי עבודה יעיל שיאפשר להם סדר, ארגון וחיסכון בזמן וכסף.

זיווד לרכב מסחרי קטן  כולל מגוון אפשריות אשר יכולים להפוך את הרכב לכלי עבודה יעיל ונוח, הזיווד יכול לכלול מגירות טלסקופיות, מזוודות כלים, ארגזי כלים , מדפים מודולריים לחלפים, שולחנות עבודה מתקפלים, ארוניות לציוד, מקררים, אבזור המאפשר קשירה או ריתמה של ארגזים ובלוני גז, תליית צנרת, ארגון של חלפים קטנים ועד, בתחום זיווד לרכב מסחרי קטן יש מגוון רחב של אפשריות אשר ניתן להתאים לפי הדרישות והצורך של בעל המקצוע, לכן חשוב להבין ולאפיין את הצרכים של בעל המקצוע על מנת להתאים לו את מערכת הזיווד לרכב.


מה כוללת מערכת זיווד ?
מגירות טלסקופיות במידות שונות מדפי ארכליות מקובעות למערכת הזיווד, מדפים מודולריים הניתנים לחלוקה, המגירות והמדפים ננעלים באופן אוטומטי ומאוד קלים לשליפה, ועוד אפשריות רבות ומגוונות של פתרונות אחסון תוך ניצול מקסימלי של המקום בתא האחסון.

מערכות הזיווד קלות משקל וחזקות מאוד, שרדו מבחני ריסוק בהצלחה רבה, אסתטיות ומוסיפות מראה עיצובי לרכב מה שמאפשר לבעל הרכב להנות מבטיחות סדר ארגון ומראה אסתטי.

רכב מסחרי קטן מאופיין בד"כ בתא אחסנה קטן יחסית וברוב המקרים בעל הרכב משמש בו גם לצורכי עבודה וגם כרכב משפחה מה שמקטין את המקום יותר ודורש ניצול מקסימלי ויעיל של השטח הנותר לזיווד, המותאם לצורכי בעל המקצוע.

בנוסף לזיווד בשטח הפנימי של הרכב , ניתן ליעל את הרכב  גם מבחוץ ולהתקין גם גגונים חיצוניים וסולמות במגוון אפשריות המותאמות לצורך בעל המקצוע ולסוג הרכב, גגון אלומיניום לרכב, גגוני עריסה מאלומיניום, גגונים מתקפלים, אביזרי רתימה לגגון  ועוד מגוון אפשריות.

אפשריות הזיווד הן רבות ומגוונות ומאפשרות להפוך את הרכב לכלי עבודה יעיל שחוסך לבעל המקצוע זמן רב ומשפר את רמת הביצועים שלו ומייעל את זמן העבודה בצורה משמעותית,  ועדיין מאפשר לו בתנאי שיוותר על שטח אחסנה מסוים גם לשמש אותו כרכב משפחתי , בהתאמת עיצוב ונוחות מקסימלית לפי סוג הרכב, דרישות בעל המקצוע וטעמו העיצובי. כן כל זה ועוד אפשרי.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה