איך תוכלו לדעת כמה מטופלים ביקרו באתרכם?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

איך תוכלו לדעת כמה מטופלים ביקרו באתרכם?  

מאת   18/06/2018 |  נצפה 1320 פעמים

כאשר אתם כבעלי קליניקה משקיעים בהקמת אתר אינטרנט איכותי, אתם מצפים ממנו להגדיל את מעגל המטופלים שלכם באמצעות עיצוב נכון, ממשק נוח, הנגשת מידע רלוונטי וחשיפה לקהלים רחבים הגולשים באינטרנט. איך תדעו האם האתר שלכם אכן עומד ביעדים אלו? באמצעות בדיקה כמה גולשים ביקרו באתרכם. את הבדיקה תוכלו לעשות באמצעות גוגל אנליטיקס.

קצת לפני ההסבר על מהו גוגל אנליטיקס וחשיבותו חשוב להקדים ולומר כי מטפלים רבים מתחילים את פעילותם ללא השקעה באתר אינטרנט אך עם הזמן והרצון לכתוב החוצה, ליידע אודות הטיפולים, סדנאות חדשות ופעילויות נוספות מבלי שאלה יעלמו לתוך פוסט המופיע ונעלם באותה המהירות באחת מהרשתות החברתיות, מגיעה המסקנה שכדאי להשקיע באתר אינטרנט איכותי ומותאם למנוע החיפוש של גוגל  כך שהתכנים ישארו, יצברו וותק במנוע החיפוש של גוגל וגם בכדי שניתן יהיה לעשות בהם שימוש חוזר לצורך פרסום ושיתוף תכנים ובכך לחסוך זמן יקר.

הכירו את גוגל אנליטיקס

גוגל אנליטיקס הוא כלי לניתוח ואיסוף מידע סטטיסטי, אשר פותח על ידי חברת גוגל. כלי זה קיים בשתי גרסאות: גרסה חינמית בסיסית וגרסה משודרגת המיועדת בעיקר לבעלי עסקים וארגונים גדולים. כיצד כלי זה יכול לסייע לכם? התשובה פשוטה: גוגל אנליטקס הוא כלי המאפשר מעקב אחר תנועת הגולשים באתרים וצבירת מידע אודות גולשים אלו. באמצעות גוגל אנליטיקס, תוכלו לדעת כמה גולשים ביקרו באתרכם מדי יום וגם ללמוד נתונים נוספים כמו:

• כמה גולשים נמצאים כרגע באתר.

• כמה פעמים גולשים ביקרו באתר.

• כמה זמן בממוצע שוהה הגולש באתר.

• בכמה עמודים הגולש היה בכל ביקור.

• כמה גולשים נכנסו לאתר ולא המשיכו לקרוא עמודים נוספים.

• מה אחוז הגולשים החדשים שנחשפו לאתר.

• באילו עמודים צפו באחוזים גבוהים.

יש נתונים נוספים אותם תוכלו לקבל מכלי זה, כמו מאיזה מכשיר נכנסו הגולשים לאתר (מחשב, סמארטפון וכיו"ב), או באילו אתרים נוספים הם גולשים. הנתונים מוצגים כנתונים מספריים וגם בגרפים, כך שהמידע הסטטיסטי המתקבל נוח מאד להבנה.

הגרסה הבסיסית של גוגל אנליטיקס היא נוחה ופרקטית, ובמקרים רבים אין צורך ביותר מכך. אך חשוב לדעת שקיימת גם גרסה מתקדמת, כדי שתוכלו לבדוק האם כיום או בעתיד, היא תוכל לשרת אתכם בצורה טובה ויעילה יותר. בגרסה המתקדמת של גוגל אנליטיקס, תוכלו להיעזר במדריכי מידע, קורסים, אימון, תמיכה טכנית גם זכות שימוש בגרסאות בטא של גוגל.

שימוש נכון בגוגל אנליטיקס יוכל לשקף לכם כמה גולשים ביקרו באתרכם, אך לא רק. באמצעותו תוכלו לייעל את האתר באמצעות שיפור מהעמודים בהם אחוז הגלישה נמוך וגם באמצעות השקעה בפרסום במקומות עליהם הכלי מצביע כמקורות המפנים אליכם.

ימית אורבין "הנפשות הפועלות" - שירותי שיווק לעוסקים במקצועות הטיפול ז'בוטינסקי 33 רמת גן 0585800680 www.hanefashothapoalot.co.il                                    

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה