חיפוש מיטה יהודית לזוג המסורתי
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

חיפוש מיטה יהודית לזוג המסורתי 

מאת   16/06/2018 |  נצפה 1312 פעמים

מיטה יהודית היא פריט חובה בכל בית מסורתי, ולכן, חשוב מאוד לבצע סקר שוק ולמצוא את המיטה המתאימה והנכונה ביותר

לאנשים שומרי מסורת יש מספר רב של אילוצים שהם בוחרים להתמודד איתם. הבחירה באורח חיים דתי מגיעה עם הרבה ויתורים והרבה פעולות שמטרתם שמירה על החוקים של היהדות. אחד מהחוקים הללו הוא כמובן שמירה על מרחק נגיעה בזמן נידה של אישה, ולשם כך, יש להיערך בצורה מיוחדת, אפילו באמצעות מיטה מתאימה.

מרבית האנשים שמעו בוודאי את המונח מיטה יהודית, אך לא באמת מבינים את המשמעות שלו. מיטה יהודית היא מיטה אשר מתחלקת לשניים ואפשר להפריד אותה כאשר האישה מקבלת מחזור ולמעשה נכנסת לנידה שלה. במקום שהפרוצדורה תהיה מסובכת והבעל ייאלץ לישון בסלון או במקום לא נוח, פשוט מפרידים את המיטה וממשיכים כרגיל.

הפרדת המיטה מתבצעת כאמור אחת לחודש, ולמשך כשבועיים, עד שהאישה אינה "טמאה" בשנית. למעשה, הזוג ישן כחצי חודש ביחד וכחצי חודש בנפרד, כך שמיטה נוחה היא בגדר חובה. יש הרבה סוגים של מיטות יהודיות, וממש אין צורך להתפשר על איכות ולישון על מיטות לא נוחות.

החיפוש אחר שינה איכותית

כיום יש מיטות מתקדמות מאוד אשר מצליחות לעזור מאוד לשינה. בין אם מדובר במזרונים מיוחדים אשר מתאימים את עצמם לגוף ורמות קושי ורכות שונות. כיום גם אפשר להפריד בין המזרונים ולהתאים את המזרון באופן אישי לכל אחד מהצדדים, במקרה שהזוג מעדיף סוג אחר של מזרונים.

כאשר מחפשים מיטה יהודית, יש לבצע סקר שוק נרחב, הן על הנוחות והן על המחיר. יש תחרות רבה בשוק המיטות, וניתן למצוא מיטה יהודית במבצע ובכך לחסוך הרבה מאוד כסף. מיטות זה עסק מאוד יקר, אך לא אם יודעים היכן לחפש, עוקבים אחרי פרסומים ומתקשרים לחנויות ייעודיות על מנת לברר מחירים.

מציאת מיטה יהודית במבצע יכולה לחסוך למשפחות מסורתיות שגם כך מתמודדות עם הרבה הוצאות הקשורות לגידול של מספר רב של ילדים. המשפחות הללו מחפשות לחסוך ובצדק, אך אין זה אומר שצריך להתפשר יותר מדי על האיכות, אלא פשוט לעבוד קשה יותר ברמת החיפוש.

מיטות יהודיות זה פריט חובה בכל בית יהודי מסורתי ולכן, צריך לדעת למצוא את המיטה המתאימה במחיר המתאים. חשוב מאוד לדעת למצוא את המיטה הנכונה, על מנת שיהיה אפשר לישון טוב ולנהל אורח חיים בריא וחיוני ולא כזה שמושפע לרעה משינה שהיא אינה טובה.

רונן יעקב

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה