ייבוש רטיבות ברצפה חייב להציג תהליך מקצועי
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

ייבוש רטיבות ברצפה חייב להציג תהליך מקצועי 

מאת   30/05/2018 |  נצפה 644 פעמים

ההתמודדות הנדרשת עם בעיה לא פשוטה

התופעה הלא נעימה של רצפה שמתחתיה יש רטיבות היא כזו שיכולה ליצור בעיה לא פשוטה עבור כל בעל נכס או דייר. תהיה הסיבה לרטיבות כזו אשר תהיה, מה שחשוב להבין זה שיש לנקוט פעולה רצינית מאוד של ייבוש רטיבות ברצפה.זאת אם לא רוצים להגיע למצב שבו קשה מאוד לנהל את החיים במהלך שגרת היומיום ולא רוצים להגיע למצבים חריגים שלא נעימים לאף אחד.

 

לכן יש להבין שנדרשת התמודדות רצינית ומקצועית עם בעיה שגם אם היא לא בהיקף גדול, עדיין היא יכולה להתפשט ולהפוך לבעייתית יותר. כך, אם מדובר על נזק בגלל מים שחדרו לדירה או לבית קרקע והביאו למצב שבו יש רטיבות מעל הפאנלים, צריך להקדיש לעניין תשומת לב מלאה כדי לפתור את הבעיה כמה שיותר מהר.

 

התופעות הגלויות והנסתרות של הרטיבות

אין ספק שמדובר במראה לא נעים כלל וכלל אם נכנסים לנכס מסוים שבו המים חדרו אל מתחת לריצוף. מדובר על תופעות שליליות כמו למשל התנפחות של הצבע מעל הפאנלים בחדרים שונים או בסלון ואף קילוף של הצבע במקומות שונים. תופעות אלה ונוספות מצריכות עבודה מקצועית ויסודית מאוד של ייבוש רצפה לאחר הצפה, אם הסיבה לנזק היא הצפה שהתרחשה.

 

הסימנים הנוספים יכולים להיות שינוי של הגוון של הפוגות, כתמים של ריקבון על המשקופים או על ארונות, וכמובן גם עובש במקומות שונים מתחת לריצוף או בקטריות מאחורי הארונות. כך או כך, עבודה מקצועית של ייבוש רטיבות ברצפה יכולה להביא למצב שבו ניתן לשקם את הנזקים שקרו מאחר והמים שחדרו יובשו וכעת הם לא מפריעים יותר.

 

התהליך הנדרש לאחר פתרון בעיית הצפה או נזילה

על מנת להביא לכך שבכל נכס ניתן יהיה לחזור לשגרת החיים ולראות כיצד הנזקים שקרו ניתנים לתיקון, חשוב מאוד ליצור תהליך שיראה כיצד רטיבות מעל הפאנלים היא לא סוף העולם, כמו שאומרים. מדובר על פתרון שכולל יניקה של הלחות הכלואה מתחת לריצוף כדי שהרטיבות אכן תיעלם ותפסיק להפריע.

 

התקנה של מערכת שמתאימה למשימת היניקה של הלחות, בדיקות שוטפות כדי לזהות את קצב התקדמות הייבוש, ווידוא שלאחר תקופה מסוימת אכן רמת הרטיבות מתחת למרצפות אינה חורגת מהתקן הישראלי, יראו כיצד ייבוש רטיבות ברצפה במקרים של אחרי הצפה או לאחר כל נזק מים אחר, אכן מביא לכך שנוצר פתרון מקצועי המניח את דעתו של בעל הנכס.

 

 

מומחים לייבוש תת רצפתי בכל חלקי הארץ

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה