נעלי בלנסטון נוחות בכל צעד
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

נעלי בלנסטון נוחות בכל צעד 

מאת   29/05/2018 |  נצפה 1568 פעמים

החיפוש אחר נעליים נוחות וטובות לעמידה או להליכה ממושכת הוא מתמיד. מציאת סוג נעליים טוב ותומך לרגליים הוא בגדר מזל. יש אנשים העומדים שעות רבות על הרגליים במסגרת עבודתם. יש העובדים בבתי מלאכה שונים בעבודות פיזיות. גם חקלאים הנמצאים שעות רבות ביום בתנאי שטח צריכים נעליים טובות ואיכותיות. אנו רואים כי נעלי בלנסטון כבשו את הלבבות ואת הרגליים של הישראליים וכי הם מתאימות לכל כך הרבה צרכים. גם כנעלי עבודה וגם כנעלי טיולים, נעלי בלנסטון מספקות נוחות ואיכות בלתי מתפשרת. לאחרונה יצאו מספר דגמים מיוחדים המתאימים גם לנעלי ערב. מכאן, שנעלי בלנסטון הן לחלוטין נעליים לכל היום. לעבודה, לטיולים, ליום יום וליציאה, נעלי בלנסטון הולכות אתנו בכל צעד שלנו ביום.

 

נעלי בלנסטון לטיולים

מזה כמה שנים שנעלי בלנסטון מיצבו את עצמם במקום גבוה בקרב חובבי הטיולים והשטח. אנו רואים יותר ויותר מטיילים בוחרים בנעלי בלנסטון כנעלים נוחות לצעידות ארוכות. המבנה האגרונומי הגבוה שלהן שומר על כל כף הרגל עד מעל קו הקרסוליים. יש המכנים אותן אפילו מגפיים. הייחודיות שלהן הן בנוחות גדולה המתאימה לכל כף רגל. הן סגורות וחזקות ובכך מגנות על כף הרגל והאצבעות מפני חבלות ומכות כתוצאה מנפילת חפץ כבד על הרגליים וכדומה. נוסף על כך הן מתאימות מאוד להליכה בסביבה יבשה ובסביבה רטובה. לצורך העניין טיול בנחל עם מים הוא אפשרי. הסוליה המיוחדת של הנעליים מונעת החלקה מהליכה על אבנים חלקות ומנגד המים מתנקזים מהן בקלות החוצה. הנעליים מתאימות גם כנעלי עבודה לעובדים במוסכים, בתי מלאכה, לחקלאים וכדומה. ספרים במספרות העומדים רוב שעות היום ומטפלים בלקוחות מדווחים כי הנעליים תומכות את כף הרגל ונוחות מאוד לעמידה לזמן ארוך.

 

ציוד אישי חיוני למסעות

חובבי המחנאות, הטיולים והמסעות יודעים כי הצלחת הטיול תלויה בציוד מתאים ואיכותי. בחירת הציוד המתאים מתוך ההיצע הרב קובעת במידה רבה כמה נוח יהיה לנו במסע. חשוב לבחור בציוד איכותי ועמיד שייתן את המענה לצרכים המשתנים שלכם בכל מסע ומסע. המחיר הזול לא בהכרח מעיד על מוצר אטרקטיבי. אנו רואים חובבי מסעות וטיולים בשטח המשקיעים בציוד איכותי מתוך כוונה והבנה שהוא ישמש אותם לשנים רבות קדימה. נעלי בלנסטון נוחות, אוהלים, מזרוני שטח, שקי שינה, תיקים מיוחדים עם פאנל סולארי המיועד לטעינת מכשירים אלקטרונים וכיוצא באלה. הציוד האישי לשנו אמור לשרת אותנו ולהבטיח טיול או מסע מהנה.

רונה וייס בלוגרית וכותבת תוכן בבלוג של המלצות לצרכנים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה